Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehet esélye egy...

Szerintetek lehet esélye egy magyar lánynak az angol X-Faktorban?

Figyelt kérdés

Támadt egy enyhén őrült ötletem. Mindig is imádtam énekelni és sok pozitív megerősítést kaptam a hangomat illetően. Ezért arra gondoltam, hogy be kellene talán neveznem az X-Faktorba. De az a gond, hogy Magyarországon már nincs ez a műsor. (Legalábbis idén biztos nem lesz.) És sajnos a magyar X-Faktor nem ad nemzetközi hírnevet.

Így hát mivel jövőre (mire 16 éves leszek) úgyis elmegyek Angliába cserediáknak, úgy gondoltam, hogy ott benevezek az Angol X-Faktorba.

Lehet most sokan azt fogják mondani, hogy egy álmodozó tinilány vagyok és semmi más, de én úgy gondolom, hogy az álmainkat nem lehet csak úgy elfelejteni. Üldözni kell őket.

Ezzel az egésszel az a baj, hogy félek a mentorok véleményétől. Hogy majd azt mondjak, hogy nem csak mert cserediák vagyok, fiatal, magyar és enyhén kiejthetetlen a nevem. Szóval úgy nagyjából abban reménykedek, hogy majd látnak bennem némi tehetséget és karizmát, és úgy döntenek, hogy ott összeraknak valamilyen lánybandát, amibe engem is beleraknak. (Hiszen erre már sok példa volt.) És akkor nem az én nevem és származásom lenne a fő.

Ti mit gondoltok erről? Nagyon elvetemült ötletnek hangzik?



2015. aug. 14. 12:55
 1/5 Bob the builder ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ha nem futsz neki sosem derül ki mi lesz a vége.
2015. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom próbáld meg. :) Max nem jön össze, akkor sem lesz semmi, akkor se add fel, próbálkozz majd máshol. De simán van rá esély, hogy összejön, ha nem próbálod meg, sosem tudod meg mi lett volna ha. Az elszalasztott lehetőségekre utólag nagyon szar visszagondolni, ne szalaszd el, ha már ott vagy, próbáld meg!
2015. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

előbb csinálj egy nagy terpeszt valamelyik producernek, akkor jó esélyeid lesznek.


BORZALOM AMIT LEÍRSZ! íme a bizonyíték a tévé és a média hülyítésére. szerencsétlen kamaszGYEREKEKET szocializáltak arra, hogy a rohadt médiába kell bekerülnöd, sztárnak kell lenned, hogy nagy emberré válhass. valószínűleg soha életedben nem tanultál énekelni, eldalolgatsz magadban, barátaid közlik, hogy ügyes vagy, cserébe eladod a lelkedet a médiának.


"én úgy gondolom, hogy az álmainkat nem lehet csak úgy elfelejteni. Üldözni kell őket."

akkor például kezd el úgy üldözni, hogy ha valóban érdekel az éneklés, elmész egy zeneiskolába, beiratkozol és elkezdesz keményen tanulni, gyakorolni. éneklést, zeneelméletet, szolfézst, hangképzést. bekajáltad az ilyen xfaktoroknak köszönhetően, hogy az éneklés az nem más, mint a tévében pic sát rázva óbégatni. HÁT NAGYON NEM. úgyhogy szállj le a földre, és döntsd el, hogy ez a PÁLYA érdekel-e. ha igen, akkor TANULJ.

2015. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha érzed, hogy mindenképpen nagyon akarod, akkor vágj bele! És akkor ne hagyd, hogy lebeszéljenek, jegyezd meg, senki nem tántoríthat el az álmaidtól!Szerintem nem elvetemült ötlet, van az az árnyékszínház, akik a reklámokban is vannak, na ők például külföldön nyertek egy tehetségkutatót, asszem, a Britain's got talent-et, Patai Anna meg egyszer 2. lett egy talán japán tehetségkutatón, utána első, de az már nem lényeges, mert addigra már ismert volt, de na, hát aki ügyi, hát persze, ugyanolyan, mintha hazai tehetségkutatóba mennél, csak külföldön. Mintha a Rising starban itt is lett volna valaki külföldről. Lényeg, h ügyes legyen, ozt kész.
2015. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Úristen!! Mégegy!!:) Lehet, hogy nem jött le, de elismerem az előző komimban soroltaknak a tehetségét, és én is imádom őket, persze!!:)<3<3
2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!