Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Schwartz Dáviddal a Fábry...

Schwartz Dáviddal a Fábry Show karaoke óta mi van?

Figyelt kérdés
érdekesnek tartom hogy az ilyen tehetségeket nem támogatják, a sok nyomi meg a csapból is folyik, itt egy ember aki tehetséges, ha nem nyeri meg a megasztár 4 et/ azthiszem jelentkezett/ akkor bunda. mint a csillag születik. ahova be sem került, érdekes,hogy a kovácsovics fruzsika jobb nála a sárga fogaival és az értelmetlen hülye dalaival. ez is politika?
2008. szept. 6. 22:05
 1/6 anonim válasza:
47%
Az én véleményem szerint az igazi tehetségeknek nem kell nyomultattatni magukat. Ez az egész Csillag születik és Megasztár egy nagy rakás Sz.r! Sok szerencsétlenkedő,hírnévre vágyó szánalmas alakkal. Éneklés! Kinek kell már belőle? Színészválogatás meg sehol! Csak aba az idétlen Barátok köztbe keresnek néha tehetségtelen majmokat! Schwartz Dávid szerintem a háttérből lesi a Megasztár négyet és jót röhög az egészen.
2008. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak rettenetesen bosszanto hogy az igényes zenét és hangokat itt magyarországon nem keresik. a férjem nem valami zene rajongó, de még ö is hallja hogy ez a srác tehetség.amugy köszi
2008. szept. 6. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Jelentkezett a megasztárba:):)
2008. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ah, nagy nulla ez a megasztár, nem nagyon néztem az előzőket sem, azért, ha nem ő nyer bunda ez is. én a neten találtam róla néhány dolgot, ezért lettem kiváncsi mi zu vele.
2008. szept. 8. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Éldegél Szentendrén, néha látni az utcákon :)

Hát igen (nem nézem a megasztárt de a múltkor rákerestem Schwartz Dávidra) youtube-on láttam egy videót, volt a döntő előtt valami párbajszerű, ahol megmérkőzött egy dalban 2 másik fiúval, simán jobb hangja volt Dávidnak a másik kettőnél, mégsem jutott tovább...

2008. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellép az Eszes Vikivel :D Cuki az a lány amúgy, ismerem személyesen
2008. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!