Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a klipről?

Mi a véleményed erről a klipről?

Figyelt kérdés

[link]

Bár nem vagyok Lady Gaga rajongó! De amit néztem, elég őrületes. Ez úgy néz ki, mint egy film, de zene is van benne. De a ruhák elég nevetséges. :D Egy klipben Beyonce és Lady Gaga stílust összekeverték.


2010. márc. 13. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
uncsi.nem passzol a 2 énekesnő hangja.nem tetszik
2010. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.-nek Hm... nem láttam, de azért köszi! :D

2.-nak Szerintem is uncsi, csak Lady Gaga többször szerepel, csak nem tom, hogy Beyonce, hogy került bele. :S

2010. márc. 13. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Lady Gaga lemezén szerepel ez a dal,szóval ő ezért szerepel többet-

Én imádom Beyo-t de nem raktam volna össze Lady Gagával:S

2010. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


lehet h.Britney-vel jobban passzoltak volna.

2010. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A klip elég ízléstelen, de gondolom ilyen akart lenni, úgyhogy nem hiba. De mellé miért ilyen ronda még az a Lady Gaga is? :D
2010. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lady Gagához hűen beteges. :D

De nekem tetszik. :D

2010. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lady Gaga arca, úgy néz ki, mint egy Amy Winehouse! :D Igen Lady Gaga nagyon beteges. De tényleg igazi Lady Gaga!(hülye hölgy):D Bár jó a zene, csak valami rázós zene is van benne. :D
2010. márc. 13. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság nem vagyok túl idős 22/l, de én ezt a klipet teljesen elítélem! 16 éves tini csajoknak nem ilyen klipet kéne nézegetni! Itt arra gondolok, h vetkőzés, erőszak stb Az igaz, h ezzel fel lehet hívni a figyelmet, de szerintem semmiképpen sem példaértékű és még csodálkoznak,h miért olyanok a tinik amilyenek hát ezért és ezt nyilatkozta talán Erzsébet királynő is!
2010. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Lady Gaga (vagy a kiadó) kicsit jobban átgondolhatták volna a klippet üzleti szempontból. A klip maga szinte tökéletes, de ezt a művészetet, Lady Gaga művészetét nagyon kevés ember érti meg igazán így aki nem érti az elítéli. Lásd előző válaszoló. És igenis 13 éves fejjel fellehet dolgozni ezt a klippet anélkül, hogy mindenkihez odamennék beleordítanám a képébe, hogy "B|tch" és elkezdeném lökdösni és ütögetni őt.
2010. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!