Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fel tudnátok sorolni néhány...

Fel tudnátok sorolni néhány modern metál együttest?

Figyelt kérdés

Olyan eggyüttesekre vagyok kíváncsi amik az utolsó 5-10 évben alakultak. Nem undergroundokra , hanem jelenlegi "legnagyobb", leghíresebbekre.

A stílus mind1, csak metál legyen, lehet death, thrash, nu stb.



2016. jan. 3. 02:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Slipknot, Attila
2016. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sabaton

Civil War(talán, nem hallgatom őket, és nem is néztem emg az alakulás évét.)

2016. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Gavrie válasza:
Bullet for My Valentine,Drowning Pool,Hollywood Undead bár az utóbbi inkább rap,hip-hop.
2016. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mastodon, Gojira
2016. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hmm ezeknek nagyrésze már vagy 15-20 éve alakult
2016. jan. 5. 03:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Mivel nincs is egyáltalán olyan metal zenekar, akik nem rég alakultak és arénákat töltenek meg. Egyébként pedig az előbb felsoroltak is modernnek számítanak már.
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

igen én is modernek tartom őket, csak kíváncsi voltam.. úgy tűnik nagyon lelassult a metál fejlődése, régen csak úgy jöttek egymás után a innovatív bandák..


De mondjuk lehet nincs is rájuk szükség, annyi banda, stílus van már a metálban hogy egy életen át lehetne hallgatni a diszkográfiákat

2016. jan. 5. 21:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem csak a metál-al van igy, a rock-al is ugyan ez a helyzet...
2016. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem a metál fejlődése lassult le, egyszerűen csak annyi banda van már, hogy mire minimális szinten ismert lesz egy zenekar, már eltelik 10-15 év. Ezért akadnak meg nagyon sokan az 1-2 ezer fős klubbok megtöltésénél, mert nincs idejük annyira kinőni magukat, hogy akár 10 ezer ember is elmenjen a koncertjükre.

Egy új műfaj kialakításával viszont be lehetne futni, csak nem igazán lehet már újat kitalálni.

Ajánlom mindenkinek a Protest The Hero-t és a Between The Buried And Me-t, hiszen az utóbbi idők 2 legjobb bandájáról van szó. Ha nyitott vagy a progresszív zenékre, akkor tuti tetszeni fog.

2016. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én a rockra is úgy tekintek mint a metál egyik fajtája, bár pontosabban inkább a metál a rocknak az egyik fajtája, de mind1 is..


Szerintem az nem teljesen igaz hogy nem lehet újat kitálni.. honnét is tudná azt egy ember hogy mennyi új dologot lehet még kitálni.. igazából egy új pantera kéne nekünk.. olyan értelemben, hogy ők voltak azok akik újra fellendítették a metált az egyedi hangzásukkal, ami elég is volt ahhoz hogy számtalan más bandát inspiráljanak.

2016. jan. 6. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!