Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitár felel...

Milyen elektromos gitár felel meg egy kezdő számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni elektromos gitáron játszani (illetve megtanulni játszani rajta). A hosszútávú cél a hobbi és az abban való önmegvalósítás, szóval nem tervezek bandába lépni vagy koncertet adni. Már jó pár fórumot átolvastam a fenti kérdést illetően, de nagyon eltérő válaszokat kaptam.

Vannak, akik azt mondják, hogy 50k alatt ne költsek gitárra, míg mások azt mondják, hogy kezdőknek 30k körül is jó gitárok vannak és inkább vegyek mellé egy erősítőt 15k-ért.

Ti mit javasoltok?



2016. jan. 5. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, elég fontos lenne tudni, hogy milyen zenét szeretnél játszani vele, nem mindegy hogy pop zenét, vagy rock, vagy metált.

De azt tudom mondani, egy Epiphone Les Paul kezdőnek teljesen jó a műfajok nagy részére, ha hard rock, vagy metal vagy valami keményet szeretnél játszani, akkor kifejezetten erre a célra vannak gitárok, pl: B. C. Rich, ESP LTD, Jackson stb.

Szerintem ne higgy az ilyen "50k alatt ne vegyél gitárt" embereknek, használtan már lehet találni 30ért kezdő szintű gitárt, akik ilyet mondanak, azok sznobok.

Tehát tényleg ilyenkor írd le azt is hogy milyen zenét szeretnél játszani, mert ahhoz tudunk neked mondani hangszert.

2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!