Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Immortal-bol Abbath kilépet...

Az Immortal-bol Abbath kilépett? Már nem tagja az egyuttesnek?

Figyelt kérdés
A wikin olvastam,hogy a jelenlegi tagok Demonaz-gitár, Horgh-dob, apollyon-Basszusgitár. A mint látszik, a legfeső sáav, az Abbath tevékenysége, de csak 2015-ig tart. Most ki énekel? [link]

2016. jan. 7. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kilépett. Elég csúnya ügy, itt utánaolvashatsz:

[link]


Az új énekesről még nem tudni semmit (megjegyzem, elég értelmetlen ezt a zenekart így Immortalnak nevezni). Abbath viszont ebben a hónapban megjelenteti szólólemezét, elég sok szám már elérhető róla. Itt bele is hallgathatsz:

[link]

2016. jan. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom!
2016. jan. 7. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jah, Abbath volt az Immortal feje.. nem is értem miért viszik tovább ezt a nevet.
2016. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 11:19-es. Ez a dolog igy nekem sem tetszik. Ha lesz egy más énekes, az nem az az Immortal lesz. Megszoktuk Abbath reszelős hangját és gitárjátékát. Egy másik énekes másképp énekel (nyilvánvalo), és a gitárjátéka is másabb. Igy semmi nem fog emlékeztetni a jo oreg Immortal-ra.
2016. jan. 7. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy cikkben azt olvastam hogy Abbath készen áll hogy újra összeálljon az Immortal, rajta nem múlik, de Demonazzal és Horghal nem tartja a kapcsolatot.

Horgh küldött neki üzenetet hogy örül neki hogy újra józan, de ezenkívül nem beszélnek egymással.

Mindenesetre én örülnék egy összeállásra, csak akkor nem tudom mi lenne Abbath szólóbandájával.

2021. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!