Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek változik egy srácról a...

Nektek változik egy srácról a megítélésetek ebben az esetben? Esetleg nevetséges?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác, akivel esetleg külső szempontjából nincs bajotok. Nem öltözködik furán/régiesen sem. Viszont meghalljátok, hogy komoly zenét (pl. Brahms, Vivaldi, Rossini) hallgat.


Tudom, hogy senkinek semmi köze más zenei ízléséhez, de azért csak előfordult már mindenkivel életében, hogy annak ellenére, hogy a kedvencét hallgatta, levette a hangerőt tömegben, mert félt, hogy esetleg kinevetik/hülyén néznek rá.



2016. jan. 18. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki szégyelli az ízlését az hülye.

Hallgatok extrém metált is, a pop vonalról is akadnak akik tetszenek és az orosz klasszikusok nagy kedvenceim.

2016. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy mit hallgat, hanem hogy miért hallgatja. De azon a ponton, ahol szóba kerül az ízlés, már úgyis tudom, hogy szobságból, vagy azért mert tényleg szereti.
2016. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem változna a véleményem róla, csak mert a komoly zenét szereti. Akkor változna, ha elítélne azért mert én mondjuk nem. És az hogy most lehalkítja a zenét mert fél, az igazán az ő dolga. Szerintem mondjuk fölösleges, ő ezt szereti és másnak nincs sok beleszólása ebbe.
2016. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Semmi gond, azzal, hogy ki, mit hallgat.

Ha nem csak műmájerségből hallgat komoly zenét, hanem valóban kedveli, az külön pozitívum.

Akkor lenne igazán értékelendő, ha nem zavarná a mások véleménye, és vállalná is.

2016. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!