Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálosok egyet értetek velem?

Metálosok egyet értetek velem?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam szerint a zene hitlerje (justin beiber) jobban néz ki mint az Avenged Sevenfold halál laza, M. Shadows. Mi a véleményetek?

(itt egy kép, ha vki nem tudná hogy ki az: [link]



2016. jan. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez téged érdekel, akkor elég nagy baj van.

Tenni kell a véleményére, ennyi

Amúgy sem azért szeretjük az A7X-et mert olyan jól néznek ki a tagok. Ellentétben a Justin Bieber rajongókkal.

Bár sejtem, de igazából nem is írtad le a saját véleményedet, pedig a kérdés arra vonatkozik.

2016. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a zenéje miatt szeretem a bandát. Természetesen én az A7X oldalon állok, viszont az a lány kezdte az egészet azzal, hogy én sose leszek olyan mint a zene hitlerje (nem is akarok olyan lenni). Adnék a véleményére, ha nem ő kezdte volna el, én csak elmondtam neki a véleményemet, ő nem tisztelte azt, akkor én miért tiszteljem az ő gondolkodásmódját?

Arról nem is beszélve, hogy M. Shadows-t oltogatta, én csak megvédtem, mert szeretem a zenét amit csinál. Utána pedig én voltam a rosszfiú, hogy justin biebert szaroztam.

2016. jan. 21. 21:43
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy ők legalább tudnak zenélni, nem abból élnek, hogy anyukájuk nem tudta beazonosítani, milyen neműek is igazából.
2016. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mond meg neki hogy Justin azon kívül ahogy kinéz semmihez nem ért mert énekelni nem tud, rohadtul nem laza mert hányt play-backelés közben és zenekaros pólókat hord( Green Day, Metallica) és ha valami ilyesmi embert szeretnék az rég rossz... Amúgy ne vedd sértésnek de szerintem a Mattnek eléggé falusias feje van. Az egyik kedvenc bandám de nem a Matt a legmenőbb
2017. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!