Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik erősítő jobb?

Melyik erősítő jobb?

Figyelt kérdés
Blackstar fly 3 mini vagy Fender frontman 10g

2016. jan. 23. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát fene tudja. Fender Frontmanem volt kezdőként, a tiszta hangzásai kifejezetten szépek, a torzított csatorna már kevésbé szalonképes, de egy ilyen pici tranyós gyakorlóerősítőhöz képest az sem vész. A nagy előnye, hogy használtan nagyon olcsón hozzá lehet jutni. A Blackstar Fly-al nincs személyes tapasztalatom, most csekkoltam, tulajdonképpen sokoldalúságban egyértelműen veri a Fendert, az más kérdés, hogy a videókban hallható csilivili hangzásokból mennyit hoz élőben,egy kezdő szintű gitárral. Árban úgy néztem minimálisan drágább csak,viszont nem egy bejáratott modell még, amit bármikor találsz használtan, jóval alacsonyabb áron. Úgy gondolom, ha mindenképpen újonnan szeretnéd venni, akkor érdemes lehet a Blackstar mellett dönteni, de ha fontos, hogy minél olcsóbban megúszd, és használtban (is) gondolkodsz, akkor a Fender a nyerő. Persze ez csak az én véleményem, a legjobb az lenne, ha személyesen meg tudnád nézni/hallgatni mindkettőt.
2016. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!