Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le gyakran a...

Miért nézik le gyakran a punkokat/rockereket vagy a metálosokat?

Figyelt kérdés
És egyes embernek miért olyan elviselhetetlen hogy valaki nem azt hallgatja amit ő? Miért "cikik" szerintük ezek a műfajok?
2016. febr. 10. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit gyakran lenéznek. A kérdésben szereplő csoportban is gazdagon vannak olyan egyének, akik szerint például zenét csak hangszerrel lehet csinálni, diszkóba csak részegen hányni meg a mosdóban dugni járnak, stb.


Így klikkesednek a gyerekek. Majd kinövik. Vagy nem, de az már egyéni szociális probléma.

2016. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Sok a pózer, sajnos. Megy a versengés, meg az "én vagyok a kemény rocker, a kedvenc bandám a bvb most már beszólhatok minden discosnak" téma. Ma attól lesz valaki punk ha iszik mint egy gödény és tarajba csapja a haját, metálos akkor ha a tömeg gyártott metal bandákat szereti.. Emellé társul a kihívó viselkedés és az, hogy 14-15 éves metálos lányok és fiúk részegen fetrengenek a kocsmákban. Tisztelet a kivételnek. A metálosoknak egy célja volt régen: a kazik, bakelitek, CD-k gyűjtése (+koncertek) Ma már ez elavult, csak a kinézet és az egyediségre való törekvés a fontos. Olyan emberek tartják magukat metalhead-nek, rockernek akik egy forintot nem költenének zenére (pl kazira) de a zenére való kinézet kialakítása az megy. Az én kinézetemből senki meg nem mondaná, hogy van egy csomó Black metal CD-m és a kedvenc műfajom is ez. Sosem érdekelt a kinézet, engem a zene varázsa hajt, nem pedig az hogy én legyek a keményrocker.

15/L

2016. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rocker vagyok, de fejre állok ezektől a kérdésektől. Ki néz le? Inkább már Madonnára is azt mondják, hogy rock.
2016. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát minden második ember lenéz kb. :P Osztályban/utcán is tapasztalom.
2016. febr. 12. 19:02
 5/13 Whatsername válasza:
87%
#2 Teljes mértékben egyet értek.
2016. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bedovariv ***** válasza:
100%
Engem is lenéznek az osztálytársaim, az emberek megbámulnak az utcán. Lassan már ott tartunk, hogy aki nem ugyanúgy néz ki, mint az összes tipikus "mindenkiugyanazthordjaésezdemenő" ember, és nem a szokványos mai slágereket hallgatja, az vagy b*zi (igen, lány létemre leb*ziztak az osztálytársaim), vagy "emós", vagy gyökér. Ennek az okát még én is keresem...
2016. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
3-as vagyok, akkor nekem szerencsém volt, a gimnázium jelentős százaléka rocker volt, a tanárokat is beleértve. (Volt olyan tanárnőnk, aki feketére festette a háza belsejét.) Elit gimi volt pedig, az egyik legjobb vidéki gimi. :)
2016. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És ne értsetek félre, én is rocker vagyok, de végül is a rockerek is ugyanúgy öltözködnek bizonyos kereteken belül, ha belőlünk van sok, ugyanolyan tömegemberek vagyunk. Pl. a gimimben nem volt egyéniség, aki rocker volt.
2016. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a suliújságba is beleírták, hogy mindneki "megtérül" (értsd: rocker lesz), mire kijárja.
2016. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg hosszú hajam rám csak furán néztek, talán le is néztek, csak nem érzékeltették. Én viszont marha jókat röhögtem rajtuk.

Főleg amikor egyszer ahogy sétáltam a buszpályán elhaladtam a padon üldögélő öregasszonyok előtt mire az egyik elkezdte a másiknak:

"Né'mmá' ott megy az ördög"

xDDD

Egyébként a 2 válaszoló tökéletesen leírta a lényeget.

100%-os egyetértés neki!

2016. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!