Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a kamion mr busta...

Melyik az a kamion mr busta szám amiben benne van "nézel aminek nézel mert az én fa. Tol mész el" "vam egy kis hasam mégis meg. Opatok bárkit?

Figyelt kérdés
Melyik ez?

2016. márc. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgassál már ilyen okádék szemetet...
2016. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kamion & Mr.Busta - Strycysbe veretem

https://www.youtube.com/watch?v=QaeOghFrQro

Nagyon nagy zene, régi kedvencem:)

2016. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg nagyon nagy zene hallod...strycysbe veretem, edesjoistenem...tenyleg nem vago mekkora cink ilyet hallgatni, 14 folott?
2016. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki számára nézve cink? Szerintem igenis jó szám, egy b***ós himnusz, ha úgy tetszik. Mindenkinek más zene tetszik, valakinek Beethoven, valakinek Busta. És a sztereotípiákkal ellentétben nem egy paraszt suttyó vagyok, hanem 3 nyelven beszélek és több hangszeren is játszom, szóval valamennyire értek a zenéhez:) Nekem akkor jön el a jobb világ, ha az emberek nem ilyen dolgok miatt kategorizálják be egymást. Béke:)
2016. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, es melyik nyelviskolaban tanitottak meg igy kamuzni, öcsi? Ha ertenel a zenehez nem hallgatnal ilyen tragyat. Ha magyar rap, akkor csak is a real old school vonal...firma, funktasztikus, ido urai, stb stb, nem ez a busta fele kamugengszter tre
2016. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra ez jelenti a rappet, meg a német és amerikai rap. Ez a melyik a jobb rapper téma kb. olyan, mintha egy mákos rétest szerető embert akarnál meggyőzni, hogy diósat egyen, mert az finomabb. Ugyanígy működik a zenében is, én tiszteletben tartom mindenki zenei ízlését, legyen az rock, rap, elektronikus zene, vagy mulatós. Nem szoktam kamuzni, de az a szép az internetben, hogy mindenki azt hisz el, amit akar.
2016. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat ha te ezt szereted, van egy rossz hirem...te nem a rappet szereted, hanem a fost.
2016. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!