Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni. Nem tudom, milyen gitárt vegyek elsőként. Miguel Almeria Classic Premium 10-CM - ezt a modelt tudnám olcsón megvenni. A gitár új, de a lakkozása sérült. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó gitár, ha sokkal olcsóbban megkapod, akkor a sérülés ellenére is megéri megvenni. Ha a hanglyuk alatt van lekopva a lakkozás, oda lehet koptatót ragasztani.
2016. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

29990 Ft - ért tudnám megvenni, valószínű, hogy ma megveszem, több zenész ismerősömmel is beszéltem és ők is azt javasolták, hogy ezt a hangszert vegyem meg.


Csak épp nem tudom, hogy mire kell hangszer vásárláskor figyelni, és attól félek, hogy valamit benézek. - De attól is félek, ha tovább várok vele, akkor elszalasztom a lehetőséget.

Egyébként ez a gitár internetes ár szerint 57000-95000 ft között van. vagy 185- kb 300 euros áron lehet hibátlanul beszerezni.

2016. ápr. 8. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van több zenész ismerősöd, akkor kérd meg valamelyiket, hogy kísérjen el a boltba, ahol ki lehet próbálni.
2016. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így tettem, és sikerült megvenni a hangszert :)
2016. ápr. 9. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!