Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fejhallgató javítás?

Fejhallgató javítás?

Figyelt kérdés

Nos, két jó minőségű Sony fejhallgató birtokosa vagyok, de ,,szerencsére" mint a kettő elromlott. Egyiknek a csatlakozója tört meg, másiknak valószínűleg a kábele szakadt meg valahol a burkolaton belül.


A csatlakozós igazítgatással meg meg szólal és érzékeli a telefon, a másikat viszont abszolút nem, a számítógép sem ismeri fel (igen, eddig működött). Szóval, hogyan deríthetném ki, hogy hol szakadt meg?


Javítással nincs gond, még én is megtudom, a csatlakozóbajos gyerekjáték lesz. A kábelbajosnál az a baj nem tudom hol a szakadás vagy mi a pontos baja. Szervizbe az a baj, hogy annyiért javítanák meg, hogy a fejhallgatók árának fele legalább lenne. -.-


Nos, a kérdés adott. Tud valaki segíteni? :)



2016. júl. 13. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kicserélném az egész kábelt, aztán visszaforrasztgatnám a végét.
2016. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!