Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy nagyon kellemes zenét...

Árokpart kérdése:

Egy nagyon kellemes zenét szeretnék meghallgatni még 2000-2001-ből Ricky Martinhoz hasonló férfi énekli. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég keveset és lehet, hogy, sőt pontatlan leszek a szövege tekintetében. Nagyon dallamos, egy 40-50 év körüli férfi énekelheti. Valahogy így van: Now let you go, i could follow me. I can you see couse love to me. Now let you go a refrén végén sóhajtva újra ezt énekeli. Ne haragudjatok, de nagyon keveset tudok angolul de hátha valaki így is ráismer. Légy szíves linkelje be valaki aki esetleg ráismer, nagyon szép szám és már nagyon régóta keresem. Köszönöm előre is.
2016. júl. 19. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
ugyan a választ nem tudom, de ha Ricky Martinhoz hasonló, akkor nekem egyből Enrique Iglesias ugrik be
2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!