Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock Bandát alapitottam mi a...

Hokisakos kérdése:

Rock Bandát alapitottam mi a tendőm?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés az lene hogy mit kell tennem hogy fel tudjunk lépni hiresebbek legyünk? és hogy feldolgozásokat érdemesebb vagy saját számokat érdemesebb játszani? minden féle képpen a hírnév a cél

2016. júl. 27. 01:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Necsak a hirnév hanem a szórakozás is legyen a céljaid közt. Először feldolgozásokkal is kezdhettek majd pedig saját számokkal. A számokat rakjátok youtubera is fel és csináljatok facebookot a bandának hogy sokan rátaláljanak. Keressetek fel kisebb kocsmákat,szórakozóhelyeket ahol fel szoktak lépni ott biztos belemennek ilyenekbe. Pl Székesfehérváron a 8-as mühelybe láttam kezdő bandát fellépni. Ha sikerült alkotni valamit zeneileg akkor be is linkelheted majd. 😊
2016. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Hahahhahhhahahha
2016. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát majd egyszer talán én is szeretnék alapítani vagy csatlakozni egy rock,metál bandába gitárosként.Szerintem az első lépés az kellene hogy legyen hogy a kedvenc együtteseitek számait játsszátok hogy jobban összehangolódjatok és ráérezzetek,és ha van kreativitás ami a legfontosabb az egészben akkor írtok számokat, albumokat majd ha van annyi gyakorlat hogy a barátaitok előtt felmertek lépni bátran mehettek idegen közönség elé.Ha eltetszik a zenétek hívnak majd máshova és akár hírnevet is szerezhettek de ahhoz hosszú nehéz út áll.Azt ne feledd hogy egy nagy együttes se egy 200 ezer emberes rock fesztiválon lépett fel amint kezdtek felfigyelni rájuk.Ami talán a legfontosabb hogy egyedit alkossatok,lehet ötvözni rengeteg módon magát a stílust zeneileg.Engem például az fog meg a kedvenc együtteseimben hogy a dallama milyen,én nagyon szeretem ha dallamos,nem egyhangú egy szám igaz ez függ a témától ami szintén egy fontos meghatározó dolog.Remélem valami hasznos infót is adtam át ezzel :) :D
2016. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!