Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort CR50-hez erosito?

Cort CR50-hez erosito?

Figyelt kérdés
Adott egy cimben emlitett gitar, jelenleg egy Fender Frontman 10G van hozza, de utananeztem, es egy über-jo erosito nagyon sokat valtoztat a hangjan, es amugyis nekem "tul tiszta" a hangja ahhoz, amit en jatszanek (Metallica, Pantera, etc.), szoval valami kicsit durvabb erositot neznek 30-40 ezer forintert, eddig egy Marshall 15 wattos kombot neztem ki, van valakinek jobb otlete esetleg?

2016. júl. 28. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanilyenem van csak 15 wattos,az össz bajom vele hogy ha torzból tisztába váltok vízhang efektet ad rá amit állítani kell meg ilyen apró bugok (?) de nagyon kemény hangzása van az én gitárommal és leviszi ez a teljesítmény is a fejed 30%-on
2016. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs abban semmi bug... egyszerűen rosszul mentetted el az effektet...
2016. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!