Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a B. A. P-ről?

Mi a véleményetek a B. A. P-ről?

Figyelt kérdés

Ki a kedvencetek?

Melyik szám a kedvencetek tőlük?

Lehet tudni hogy legközelebb mikor lesz Magyarországon koncertjük?

Voltatok már az ő koncertjükön?



2016. júl. 30. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyiküket imádom de Daehyun a kedvencem :3

Kedvenc zeném tőlük a One Shot. Koncertjükön sajnos még nem voltam :( De ha lesz a közelben biztos hogy elmegyek

Te mit gondolsz róluk?:)

2016. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első kedvenc kpop bandám, valószínűleg az utolsó is. :D (na jó, van alattuk még pár, de ők az első)

Yong-Guk és Zelo közül nem tudok választani, de mindegyik srácot szeretem. :D

A lázadó dalaikat szeretem a legjobban (Power, Warrior, No mercy, One shot stb.)

A koncertekről fogalmam sincs, nem voltam még sajnos. :( (16/l)

2016. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösszi a válaszokat, még jöhetnek.

Én személy szerint imádom őket. Ők voltak azok akiket elsőnek ismertem meg és azóta is a kedvenceim.

Nekem is ezek a durvább számaik jönnek be jobban.

Nincs egy valaki aki a kedvencem de a legjobban Himchan és Jongup jön be.

😉

2016. aug. 1. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Legelső kedvenc kpop bandám és azóta is magasan az elsők :D Kedvencem DaeHyun imádom a hangját meg a mosolyát :3 De mindegyik tagot nagyon szeretem. Nem tudni ide mikor jönnek. Igazából esély van á, mert sok helyre ellátogatnak és nem vagyunk rossz helyen. Kicsi ország, de könnyen megközelíthető a szomszédos országoknak.

Idén voltam májusban a koncertjükön, ami fergeteges volt*-* Jó a jegy elég drága volt, főleg, hogy VIPet vettem, de megérte. Főleg, hogy fel tudtuk dobni a zászlót XD Közvetlenek voltak a rajongókkal, hatalmas buli volt, élőben még jobb őket hallgatni. Pacsizhattam is velük ami még jobban fokozta az élményt. Főleg mikor DaeHyun azt mondta Thank You :3 Megzabáltam a mosolyával együtt . Remélem ide is eljönnek és még több magyar BABY láthatja őket.

2016. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ha leírnád privibe hogy mennyi volt a VIP jegy azt megköszönném azért is hogy még mennyit kell spórolnom.

(Egy mellékelt kérdés: ki jön majd a Block b koncertre és szerintetek mennyi lesz kb a jegy ára?)

Még jöhetnek válaszok

😉

2016. okt. 16. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!