Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Indián nyár mix? Keresem!

Indián nyár mix? Keresem!

Figyelt kérdés

Keresek egy számot, amit még régebben, talán 2003-2005 körül, de lehet hogy előbb nagyon sokat adtak a Juventus rádión. Főleg a kívánságműsorban kérték sokan, és ha jól emlékszem csak annyit mondtak, hogy az "Indián nyár" című számot kérik. Semmi egyebet. Már többször, több helyen is kerestem, de csak a régi Kovács Katis, stb verziót találtam, de ez nem az. Ez egy remix változat, főként ilyen modern, talán gépi zenéből, szöveg sincs alatta sok, tán pár mondat, ami asszem ugyan az mindig és angolul van, nem magyarul. Az alap ritmus is kb ugyan az, mint a Kovács Katisnak, csak ugye ilyen modernebb verzióban.

Ha valaki tudna egy linket, ahonnan letölthetem, vagy hogy kinek milyen albumán lelhetem föl, esetleg YouTube-on fenn van-e és ha igen, milyen néven, azt nagyon megköszönném. Már össze-vissza keresem mindenhol meg csomószor dúdolom magamban... :)


2010. ápr. 17. 19:40
 1/3 Tarjan Gabriella válasza:

B-1 feat. Maverick - Indian Summer

B1 Vs. Maverick - Indian Summer (Whistle Mix)

B-1 ft. Maverick - Indian summer (extended).

2010. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úúúúristeennn! Nagyon, nagyon, nagyon KÖSZÖNÖM!


A 2. az a szám! Te jó ég, annyira sokat jelent nekem, és annyit kerestem. Köszönöm nagyon! Örök hálám!!!

2010. jún. 28. 13:10
 3/3 Tarjan Gabriella válasza:
Nagyon szívesen! :-D
2010. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!