Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hánytól hányig tart, és...

Hánytól hányig tart, és mennyibe kerül egy napijegy a Szigetre?

Figyelt kérdés
Lehet még kapni egyáltalán napijegyet mára (hétfőre) és holnapra (keddre)? Vagy van egy limit? Van valamilye honlapjuk, ahol frissítik ezeket az információkat? PLUSZ hogy milyen zene lesz, bele lehet-e hallgatni, stb...

2016. aug. 15. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sziget honlapján nézd meg. :) Egy napi jegy kb 20k Ft.
2016. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem:

A Sziget közvetlen környékén is tisztán hallható a zene, (sőt, ami azt illeti, Rákospalotán is jól kivehető az éjszaka csendjében,) illetve turisták lepik el a környező utcákat, kocsmákat is, -- van így értelme befizetni a 20ezer forint belépőt, ahelyett, hogy buliznék valamelyik közeli kocsmában az összeverődött alkalmi közönséggel együtt?

2016. aug. 15. 10:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Érvényes: 2016. augusztus 15. 6:00-tól 2016. augusztus 16. 8:00


Nagy nehezen megtaláltam....

[link]

2016. aug. 15. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz lehetett, mikor az első Google keresés odavisz.
2016. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közvetlenül nem, csak ha tovább lenyitottam az egyéb különleges információk almenübe, -- én botor meg azt hittem, hogy ez magától értetődően alap információ kéne hogy legyen.

Mondjuk mindegy, mert most meg nincs kivel bemennem... :(

2016. aug. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!