Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki szereti az...

Van itt olyan aki szereti az ABBA együttest? Ha igen meséljetek. Mi a kedvenc számotok tőlük, ki a kedvenc tag és miért stb.

Figyelt kérdés
Mindenki válaszát köszönöm:D
2016. aug. 31. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban szinte csak azt hallgattam. :) Természetesen a mai napig szeretem, szerintem a popzene királyai. :)

A kedvenc szám meg a Winner takes it all.

F 33

2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az ABBA-t.

Majdnem minden számukat szeretem, de a kedvencem

- The day before you came

a másik meg

- I have a dream


Agnetha a kedvencem, mert nagyon tetszett a Jezus Krisztus szupersztarban. Főleg a I Don't Know How To Love Him című dala.

Neki nagyon szép hangja van.

2016. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülök hogy van itt más ABBA rajongó is :D Nekem sok kedvenc számuk van. A The Day before you came-t én is szeretem na meg az I am the City-t szintén. Sajnálom hogy '83-ban nem fejezték be a következő nagylemezüket.

Hallottátok hogy idén júniusban a két lány duettet énekelt?

2016. aug. 31. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem az ABBA-t, minden lemezük megvan, hihetetlen hogy ennyi év után sem létezik ember aki ne ismerné 1-2 slágerüket. A személyes kedvenceim a The winner takes it all, a Lay all your love on me és a Slipping through my fingers. A kedvenc tagom pedig Agnetha, egyszerűen van benne valami ami magával ragad :) 19/f
2016. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, az biztos hogy bevonultak a pop történelembe :D

Kíváncsi vagyok hogy vajon 30-40 év múlva is ismerni fogják még őket vagy akkor inkább Lady Gaga/Madonna/Britney Spears és társaikra fognak az emberek nosztalgiával gondolni, bár kétségtelen hogy nekikis vannak jó számaik.

2016. szept. 8. 14:23
 6/8 p.szabina1223 válasza:
100%
Anyukám egyik kedvenc bandája, szerintem is vannak jó dalaik :) Nekem pl. Ring, ring, Mamma mia, Dancing queen.
2016. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt meg szabad kérdezni a kérdezőtől, hány éves?


Egyébként az Abba-t, bár eggyel előző nemzedék, mint ami én vagyok, nagyon jó kis diszkózenekarnak tartom.


Főleg a Fernando c. daluk, ami szerepel a top 100 kedvenc dalom közt.


Ezen kívül számtalan daluk megérintett: Money-money-money, Honey-honey-honey, Hasta Manana, Chance on me, Chiquitita.

2018. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és kicsit különleges a The Eagle is, gyerekkoromban az volt a kedvenc.
febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!