Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyenek voltak a...

Szerintetek milyenek voltak a X. BME Egyetemi Napok?

Figyelt kérdés

Aki volt, aki nem(számukra az előadók itt találhatóak: [link] )

véleményeznétek a zenei felhozatalt?


Szerintetek kit hívhattak volna még és jövőre ki lehetne felejtős?


Zene színvonal/ hangosítás megfelelő volt?



2016. szept. 17. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Összességében jó volt, bár hívhatnának több nevesebb előadót is, zöme olyan volt akiről életében nem hallott az ember. Nyilván okoskodhatok, de nincsen rálátásom a költségvetésre, szóval ez az én meglátásom, de alá nem tudom támasztani sajnos. Na meg a tömény árak eléggé el voltak szállva. Nem tudom mindenhol így volt-e, de egy tequila 550 volt, úgy hogy a pultos kijelentette nincs citrom...ja, és ez a készpénzzel 390 a sör, kártyával 350 ez egyenesen taplóság, hisz akinek nincs kártyája veheti drágábban. Nyilván nem nagy összegről van szó, csak eddig nem nagyon láttam még efféle megkülönböztetést. De ezeken kívül szerintem faxa volt. Talán még annyit, hogy szűkös volt a hely kissé, ennyi embernek egy fokkal nagyobb terület sokat számított volna. Ez mind az én meglátásom, nyilván nem kell vele egyetérteni...:)
2016. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!