Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudom letesztelni zenei...

Ókútyafáját kérdése:

Hogy tudom letesztelni zenei tehetségemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem tehetséges vagyok, jól hallom a zenét, habár pontosan nem tudom mit jelent az.


Becsukom a szemem és el tudom képzelni a zenét, szinte hallom. Mikor kisebb voltam számítógépen készítettem zenéket egy egyszerű progival, és elég jókat csináltam, többen is mondták. Imádom a zenét, jobban mint egy átlag ember.


Énekelni sajnos nem tudok.


Hogyan tudnám a zenei érzékemet, hallásomat a legegyszerűbben tesztelni hangszer nélkül?


Milyen módok vannak arra hogy kipróbáljam magam a zeneiparba. Szinte minden stílusú zenét szeretek. Azt mondják ez is azt jellemzi, hogy van érzékem a zenéhez.



2016. okt. 17. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmész egy zenetanárhoz.
2016. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami más módszer?
2016. okt. 17. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit szeretnél, egy igazolást, hogy csodagyerek vagy, amit a haveroknak lehet mutogatni?
2016. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Imádom a zenét. Nem a nyálamat akarnám vele verni. Akár névtelenül is zenélnék. Nem gondolom, hogy csodagyerek vagyok, csak úgy érzem lenne tehetségem hozzá és ki szeretném magam próbálni. Szeretnék valami olyat csinálni, amit imádok, akár ebből megélni is. Bár tudom ez a "pálya" elég rögös. Ha hobbi lenne csak akkor csak hobbi, nem számít, csak csináljam, meg ha ki is derül nincs hozzá érzékem, legalább megpróbáltam.
2016. okt. 17. 13:00
 5/6 veterán vas ***** válasza:

"jól hallom a zenét"

Az annyit tesz, hogy jó a füled.

"el tudom képzelni a zenét"

Lehet, hogy élénk a fantáziád.

"jó zenéket csináltam"

Neked bizonyára tetszett.

"imádom...jobban mint egy átlagember"

Honnan tudod, hogy az átlagember mennyire imádja?


Nagyon sok ilyet kérdezhetnék még..... ;)

2016. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"jól hallom a zenét"

Az annyit tesz, hogy jó a füled.


Hallani a zenét nem azt jelenti, hogy jó a fülem. Zenét hallani nem ugyanazt jelenti, mint hallani a zenét. Nem tudom elmagyarázni... Ezt meg kell élni!


"el tudom képzelni a zenét"

Lehet, hogy élénk a fantáziád.

Lehet, hogy élénk. Oké. De ez számomra különleges, mikor fürdök pl. a kádban becsukom a szemem és ha elképzelem a zenét, mintha szólna a fejemben. Lehet hogy nem utal semmilyen tehetségre, ezért is szeretném magam kipróbálni.


"jó zenéket csináltam"

Neked bizonyára tetszett.

Írtam, hogy rengeteg visszaigazolás jött az általam készített zenékkel kapcsolatban. Ismeretlenektől is.


"imádom...jobban mint egy átlagember"

Honnan tudod, hogy az átlagember mennyire imádja?

Látom. Tudom. A zene megváltoztat... Megélem a zenét. Az életemből, ha film készülne (unalmas lenne), akkor minden jelenet mellé tudnék zenét társítani. Az átlag ember "csak" hallgatja a zenét. És ezt nem lenézően mondom. Ez tény.

2016. okt. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!