Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop fanok! Voltatok már a...

K-pop fanok! Voltatok már a kedvenc bandáitok kocertjén?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik országban és mikor? Mennyibe került a jegy? A színpad közelében voltatok vagy hátul? Azt meg sem kérdezem, hogy milyen volt, mert biztos nagyon jó:D

Én nagyon szeretnék egyszer eljutni egy BTS,Got7,Exo és BigBang koncertre. De leginkább Bts-re:D

15/L



2016. nov. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam :3 A legeslegkedvencebb bandám a B.A.P és hát muszáj volt koncertre mennem.

Idén voltam májusban Milánóban. Nekem Vip jegyem volt az volt 60 körül (ebbe beletartozott a korai bejutás, pacsi + egy tag által dedikált album) A sima amúgy 15 000 volt, de csak itt ( máshol 20 körül)

Így elől voltam az első sorban :D Úgyhogy mindent nagyon jól láttam és még a zászlót is feldobtam.


Voltam ezenkívül VIXX-en itt Magyarországon, ami 20.000 volt. Ott normál jegyem volt és elég jó helyen voltam. Nem hátul, közepétől előrébb jóval. De nem az első sorok.


Boys Republicon is voltam itt :D 12 volt a jegy ott is jó helyem volt. Oldalt álltunk magasabb részen. Közepátől kicsit előrébb.


Block b-reis tervezek menni :D Aztán ha jön még valaki az se kizárt hogy megyek (ha szeretem az együttest persze) De elsősorba megint B.A.P-re gyűjtök, hátha jönnek a közelbe :)

Te is biztos majd el fogsz jutni a kedvenceid koncertjére :D


21/l

2016. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha hülyeséget írok, de tényleg volt a Vixx Magyarországon? :O Mikor? Én BTS-re mennék, de ha jönnek Budapestre akkor se tudnék menni, mert én vajdasági vagyok és BP messze van. :(
2016. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltak :D 2014 őszén. A távolság nem mindig akadály :) Ha vagytok a környéken páran akik mennétek a koncertre akkor közösen feltudnátok menni peste együtt. Ha még fiatalabb vagy és nem mehetsz szülő nélkül akkor hátha találtok olyat, aki elkísérne titeket. Csak jól meg kell szervezni. Milánó se a szomszédba van :D De többen összefogtunk megbeszéltük mivel megyünk mikor stb, vigyáztunk egymásra. Volt felnőtt is. Jó mondjuk én 21 éves vagyok, nyilván elengedtek, de volt fiatalabb és köztünk. Ja és úgy mentem, hogy senkit sem ismertem előtte csak a csoportban váltottunk pár szót :D Úgyhogy ne keseredj el ^^ Ha többen mentek együtt és felnőtt is van a szülők is nyugodtabbak. Vagy akár kirándulás vagy nyaralással egybekötve is felmehetsz a családoddal, ha vevők erre
2016. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál!! Meglepődtem, de örültem neki :) Nem a korom miatt lenne gond, már elmúltam 18, csak annyi, hogy nincs olyan ismerősöm aki szeretné a koreai zenét. Egyedül kellene mennem, és utazáskor nem vagyok valami bátor, hogyha idegen helyre megyek.
2016. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!