Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik régi karácsonyi zene...

Melyik régi karácsonyi zene dallama ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2004, 2005 körül, főként az azóta már megszűnt Danubius rádióban hallottam egy karácsonyi dalt, ami nagyon tetszett. Angolul akkor sem tudtam túl jól, így csak olyan közhelyek maradtak meg emlékeimben a dalból, mint persze "christmas", illetve "you and me", de ezekkel nem megyek túl sokra.

Nem a legismertebb karácsonyi zenék közé tartozik, hisz azóta sem hallottam, a dallamára viszont jól emlékszem, így a magam szerény technikai felszereltségével és tudásával feljátszottam azt egy egyszerű kezdő Yamaha szintetizátorral. Nálam a zenefelismerő szoftverek így nem ismerték fel - pedig a dallam tuti jó -, ha valakinek esetleg beugrana, mi is volt ez, nagyon széppé tenné az idei karácsonyom végét.

Link a hangfájlhoz:

[link]

Köszönöm mindenki jószándékát! Boldog karácsonyt! :)



2016. dec. 26. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán ez?

[link]

2017. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!