Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a régebbi...

Mit gondoltok a régebbi Skillet albumokról?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a "Skillet"-re, "Hey you I love your soul"-ra, "Collide"-ra és "Alien Youth"-ra. Mert mindig csak azt hallom hogy "jajj a Rise, a Hero, meg a Monster". Ellenben én úgy gondolom hogy a régebbiek túlságosan alulértékeltek. (Persze szinte Youtubeon már szinte meg sem találni őket)

2017. jan. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meghallgattam őket anno, nekem nagyon nem tetszettek, kivéve a Collide. A Collide már tartalmaz jó számokat, de az azelőttiek nekem nagyon nem tetszenek. Mondjuk a legújabb se lett olyan jó, szerintem a Comatose a best :D
2017. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Collide nekem nagyon bejött, a többi viszont nem igazán, az újak sem. Persze ahány ember, annyi stílus...
2017. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hallgatom a régebbi albumaikat.
2017. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeintem a Collideon meg az Alien Youthon is vannak jó számok, de nekem csak kb 1-1 tetszik. Inkább a Rise, de abból az egész :D

És amúgy fent van a youtubeon minden, a banda csatornáján.

2017. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 #8(3;19$9djwodkebkq ***** válasza:
A Collide-ot nagyon nagyon nagyon szeretem, zseniális <3 Jó lenne, ha a jövőben is lenne néhány hasonló számuk, mert nekem nagyon tetszik onnan az összes :) Az Alien Youth albumban is van egy-két szám, ami tetszik, de nekem a Collide előtti stílus nem igazán jön be. Próbálkoztam, hallgattam őket, de nem tetszettek meg. Egyébként igazad van, a legtöbben a Monstert meg a Herot szeretik, pedig szerintem vannak azoknál ezerszer jobb számaik is. Szeretem én az Awake albumot is, de inkább Comatose és Collide párti vagyok :) A kedvenc számaim is ezekről az albumokról vannak
2017. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!