Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek, a legjobb mini gitarer...

Melyek, a legjobb mini gitarerositok?

Figyelt kérdés
Kb 20.000 ft koruli erositot szeretnek vasarolni, es ennek megfeleloen, a leheto legjobbat. Azert kellene, egy mini erosito, hogy ne keljen mindig a nagy hangfalat cipeljem, meg ezzel, akar kisseb utcazenelesre is tudnam hasznalni. A kikoteseim: mukodjon akkumlatorral, vagy 9V-os elemmel, es lehessen, halozatra is kotni, +jo lenne, ha valami, a lehetosegekhez merten, kemeny metalos hangzast is ki lehetne belole preselni. A valaszokat elore is koszonom.

2017. jan. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egy 15 wattos Cort-tal lépett fel egy iskolai zenéléshez és nagyon jó hangja volt az aulában. De az hogy akkuval létezik e ilyen nem tudom de bármilyen villanyszerelő ki tudja vezetni szerintem belőle a 12v-ot és a hangfal mögé befér egy valamilyen akku is. Láttam már ilyet.
2017. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék még azzal is foglalkozni, h átalakítassam. Nem lenne amúgy rossz ötlet, köszi! Más véleményeket is várok! :))
2017. jan. 12. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Most a Blackstar fly 3-mat néztem ki, meg esetleg az orange micro crush erősítőjét. Vélemények?
2017. jan. 13. 06:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy barátomnak van egy Orange Crush kombója és hát nem egy nagy durranás. Ne érts félre, szép tiszta hangja van, bluesra, hard rockra jó lehet, de ha kemény, metálos hangzást keresel, azt nem tudom, hogy ebben a "szobaőrjöngő" kategóriában meg lehet -e találni.


Egyébként GS-en érdemes néha körülnézni.

[link]

[link]

2017. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!