Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nincs jó ének hangom?...

Miért nincs jó ének hangom? Más is nagyon boldog lenne, ha remek énekhanggal bírna?

Figyelt kérdés
Szerintem ők a legszerencsésebb emberek, akik előadókká válhatnak a hangjuk miatt.
2017. jan. 11. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A hangodon remgeteget lehet fejleszteni, ha nagyon akarod. Csak kell egy jó énektanár. Persze, kell egy bizonyos veled született tehetség is, de ennek hiányában is lehet jó hangot kovácsolni, rengeteg énekléssel és tényleg kell énektanár!

Én elképesztően örülök, hogy Isten megáldott egy olyan hanggal, ami nekem van. Lehet, hogy nem Adele és Sia, de nekem elég ahhoz, hogy tudjam élvezni az éneklést. :-)))

2017. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem más nézeteim vannak, nem hinném hogy egy előadó lenne a legszerencsésebb, legtöbbjük ugyanolyan kiszolgáltatott ember mint bárki más, hatalmas nyomás és bizonytalanság alatt...A másik, hogy a jó énekhang egy dolog, de számomra fontosabb egy előadónál, hogy egyedi legyen, megfogjon benne valami különlegesség, különleges életfilozófiát közvetítsen, intelligens legyen, át tudjon vinni az előadásával a saját dimenziójába...szimplán egy tökéletes énekhang ehhez kevés.
2017. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!