Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Viszonylag jó hangom van. Ha...

Viszonylag jó hangom van. Ha mindennap gyakorlok itthon, akkor jobb és jobb hangom lesz? Vagy ez csak énektanárral működhet? 16/L

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is minden nap éneklek, mégis szar hangom van
2017. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szar lehet neked. Nekem jó hangom van, de szeretném erősíteni.
2017. jan. 14. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj énektanárhoz, nem dísznek vannak ezek az állások -.-
2017. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani. Mennék én szívesen, ha anyagilag megtehetnénk. Nem kell lenézni.
2017. jan. 14. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénz, keress iskola mellett végezhető munkát, abból kifizeted az énektanárt, aki majd segít csiszolni a hangodon. Ilyen egyszerű
2017. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Osztály első vagyok. Nem fogom lerontani a médiámat azzal, hogy suli után dolgozni megyek, este meg hullafáradtan bedőlök az ágyba, reggel suli,és így tovább. Vinni szeretném valamire az életben, ergo nem fogok dolgozni suli mellett. Ilyen egyszerű.
2017. jan. 14. 22:21
 7/9 anonim válasza:
Igen jobb lesz,de énektanárral gyorsabb a haladás. Én míg nem jártam tanárhoz,felvettem az éneklésem,meghallgattam és csiszolgattam rajta. Jelentős volt a változas!
2017. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hétköznap dolgoznod, lehet csak hétvégén is. Mondjuk fél napot a hétvégédből rászánsz arra, hogy keress egy kis pénzt, amiből fedeznéd az énektanárt.

Bár az énektanárhoz is hétköznap kéne járnod, ha csak nem vállal el külön, felárasan. És akkor megint csak egy-két délutánod a hétből feláldoznád, és ugrana az osztályelső titulus. Ördögi kör ez, sehogy sem jó. Bár lehet, hogyha elmennél egyszer az énektanárhoz, kiderülne, hogy többet nem is fogad. Kitudja.

2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 egyetértek veled.

#3 vagyok, és kérlek írd már le, hogy hol néztelek le?

Inkább te nézted le az első válaszolót a kijelentéseddel

2017. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!