Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fajta zenéket tudok...

Milyen fajta zenéket tudok egy Cort Ad 810 OP nevezetű gitárral játszani?

Figyelt kérdés

Nemrég (kb. egy hónapja vettem egy Cort Ad 810 OP nevezetű gitárt, és azt szeretném megkérdezni hogy milyen fajta zenéket lehet ezzel a hangszerrel játszani?

Én már teljesen összezavarodtam mert még nem hallottam olyan zenét ezzel a gitárral ami tetszene...

Akkor minek vettem meg ezt a gitárt? Azért mert mindenki ezt ajánlotta és mert a hangja tetszik...

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 8. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aztajóéletmiafrancezakérdés
2017. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te semmilyet.

Aki meg tud az bármilyet.

2017. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
Bármit, amit akusztikus gitárral le lehet játszani. Pont ugyanúgy és pont ugyanazokat, mint bármelyik másik gitárgyártó bármelyik másik akusztikus gitárjával. Persze előbb meg kell tanulni gitározni hozzá.
2017. febr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Waff ***** válasza:
Lehet inkább léggitároznod kellene...azzal bármit lejátszhatsz ami tetszik, és egybő, azonnal... (Atyám!!!)
2017. febr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintipop-ot és dubstep-et.
2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy egy számban nem csak a gitár hangja van benne: erősítő, effektek, mikrofonok, keverés, master... ezerféle tényező alakít ki egy hangzást, ami megtetszik. Minél jobban meg akarod közelíteni a kívánt soundot, annál több pénzt és időt kell áldoznod a dologra.
2017. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!