Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok jó úti zeneösszeállít...

Tom Benko kérdése:

Tudnátok jó úti zeneösszeállítást írni?

Figyelt kérdés

Júliusban leutazunk a Baltonra, Boglárra, Balassagyarmatról. Budapestet nagyjából elkerüljük - amennyire legalábbis el lehet. Megállni nem szeretek a célig. Erre az útra várok javaslatokat. (Megjegyzem, vannak nekem is, baromi sok is, de kíváncsi vagyok, ki milyet ajánl, hátha.)

Kis segítség a család zenei ízléséről, hogy könnyebb legyen belőni:

Botond (3 éves): Amorphis, Manowar, Gamma Ray és Spirit Caravan a leggyakoribb kérése

Gergő (7 éves): Slayer, Fekete Sereg, Nile, Judas Priest, Iron Maiden

Zita (anya): rádiós zenék

Én (én): Bachtól a Venomig mindent, ami zene, de leginkább power és doom metal. Jelenleg.


Annyit kérek még, hogy, mivel az autóban per pillanat csak CD megy be, kb. 80 perces egységeket rakjatok össze, akár többet is. Köszönöm!



2017. jún. 19. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Meg ne etessem helyetted a gyereket?


Esetleg küldök neked ajándékba egy huszonötös guriga írható cédét, kábé két fillérbe kerül manapság.


Hogy sikerült gyereket nemzened ha ennyire életképtelen vagy, ohgy az ismert zenéket nem tudod kiírni cédére...?

2017. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stewe griffin ***** válasza:
75%
Cannibal corpse, Rammstein,death, exhumed,carcass,decapitated, belphegor, behemoth, children of bodom, xandria,Vader,cattle decap,nightwish,korpse, pathology,avulsed,asesino,brujeria.......stb.
2017. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kettes, a kérdező nem további együtteseket kért, hanem hogy készíts neki részletes tracklistet 80 perces bontásokban.
2017. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
@1: Olvasni tudsz, te majomember?! Ajánlatokat kértem.
2017. jún. 21. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Első: hogy te mekkora fäsz vagy...


Amúgy remek zenei ízlésetek van! 3 évesen már Manowart szeretni! 7 évesen pedig Slayer a kedvenc! Így van! Már kis korban rá kell szokni a jó zenékre!

2018. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!