Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a Squier Bullet Strat gitárral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 15:42
 1/2 Daweee000 ***** válasza:
Jó hangszer az áráért, barátomnak évek óta olyanja van, szereti.
2010. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem 17 ezer-ért közel alapanyag áron második gitárként. Drágábbra nem volt pénzem viszont vonzott a stratocaster hang. Szerintem nagyon jó kis gitár ennyiért! Ilyen áron rengeteg szemetet lehet kapni. Az enyémen még a gyári húrok voltak rajta azokat le kellett cserélni nagyon hulladék volt vettem rá 10-es Dadario készletet nem nagy tétel most már okés! A hangolókulcsok se egy hightech minőség le kell cserélni olajos kulcsokra ez se nagy tétel 3500 ft. Illetve még egy dolog nekem feljött a húrláb nem bírta a 3 db gyári rugó kifektettem belepakoltam 5 rugót így meg se mozdul. A tremolórendszert úgy is rühellem. Ezektől a szösszenetektől eltekintve tényleg nagyon fasza kis hangszer akárhogy húzzák sokan ennyiért nagyon rendben van!
2011. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!