Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire mormális ha egy ember arról ítél meg egy zenét, hogy azt hány millióan hallgatták meg youtube-on? Ha valamit sokan az biztos jó zene és erre alapozva kijelenti hogy neki jó az ízlése.

Figyelt kérdés
Míg amit én hallgatok, egy egy finn metál vagy egyéb kevésbé népszerü, tömeg cikk az szar, mert hát milyen röhyelyesen kevesen hallgatták meg...
2018. febr. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány éves az ítélkező. Na most, egy tinit én kiröhögni szoktam, mikor jön nekem Justin Biber videójával pl., hogy ezt nézd, ezt már 200 millión megnézték, amit te nézel, hallgatsz azt meg csak 2000-en.

Ha ugyanezt tapasztalnám egy 50 éves esetében (amit eddig még soha) akkor azt mondanám, hogy oly buta mint a sötét éjszaka.

2018. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* sötét mint az éjszaka
2018. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki arra hajt, hogy slágeres, poppos zenét szeretne hallgatni, akkor a népszerűség végül is jó szempont zenekereséshez... Aki meg túl határozott kijelentéseket tesz arról, hogy mi a "jó zene", meg hogy neki "jó ízlése van", úgy, hogy egyik se egy objektíven megfogható dolog, az hülyeséget beszél, függetlenül attól, hogy mire alapozza a kijelentését.
2018. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
31 éves 2 diplomás szakközgazdász
2018. febr. 14. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira, mint aki ugyanezt lemezeladásokra vagy rádió játszási listákra alapozva teszi.
2018. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!