Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hányan gyászoljuk még mindíg...

Hányan gyászoljuk még mindíg Chester Beningtont?

Figyelt kérdés
én még mindig gyászolom, akár hányszor hallgatom a zenéjüket eszembe jut és egyszerűen felszakadnak a sebek a szivemen és sírni tudnék és néha szoktam is :( nagyon hiányzik pont a linkin park os korszakomban vagyok és pont ilyenkor hal meg ?? neee csak ezt ne :(((

2018. febr. 21. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 13 éves koromban függtem rájuk,most 18 vagyok,szóval nem mondhatom magam hardcore fannak,mert az 5 év úgy mondd kevés,de szavakkal nem lehet kifejezni,mennyire szeretem őket,átsegített a zenéjük a napokon. Chester szövegeiben is sokszor megtaláltam magam és ő mindig ott volt amikor szomorú,vagy épp dühös voltam. A One more light számnál mindig elkezdek könnyezni még máig is,hihetetlen ez számomra

Valamint ez is nagyon megfog https://www.youtube.com/watch?v=303Jy6Cuy2s Múltkor csekkoltam le és kb.5 éves korom óta nem folyt ki ennyi könny akkor..

2018. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Jajj, szegény párák, most mi lesz veletek? Ha képtelenek vagytok fél év alatt feldolgozni egy ismeretlen ember halálát, akkor ennél sokkal nagyobb bajaitok is lesznek még az életben.


"pont a linkin park os korszakomban vagyok és pont ilyenkor hal meg ??" Ez meg konkrétan az önsajnáltatás tetőpontja, és az egyik legönzőbb mondat, amit valaha olvastam.

2018. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Vannak nagyobb problémák,amikkel megküzdök,nem kell a kettőt összehasonlítani,pont. Ha egy olyan emberről van szó aki miatt megszeretted az egész rock műfajt akkor meg tud rázni,főleg ha élőben is láttad,hogy milyen kedves ember. Csak nézd meg a videóban,hogy egy felnőtt ember is pityereg 2:13-nál,felnőtt! Szerinted most te ettől ilyen különleges keménygyerek vagy,hogy megmondod a tutit,hogy vannak nagyobb problémák?
2018. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem keménygyerek duma, egyszerűen az én nézőpontom és felfogásom. Ez az egész már önsajnáltatásról szól. Chestert miért kéne még mindig sajnálni? Neki már nem lesz se jobb, se rosszabb, halott. Pont. Ezt el kell fogadni és fel kell dolgozni.

Tudod mikor kellet volna sajnálni? Amikor azokat a mély, depressziós számokat írta. Konkrétan érezni lehetett a zenéik hallgatása közben, hogy melyikek íródtak Chester keze által. Szerinted min mehet keresztül egy olyan ember, aki a halált látja egyetlen megoldásnak? A legerősebb emberi ösztön a túlélés. Valószínűleg nem rövid ideje volt mélyponton, ha képes volt eldobni magától az életet.


A zenéik és az emlékek megmaradnak, azokat nem veheti el senki, és ezekre örömmel kell visszatekinteni, nem szomorúan.

2018. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van.

Mondjuk láttam,hogy nem pont rám céloztál az önsajnáltatásnál,de én pl.(vagy a kérdező is) arra gondolt,hogy ha a playlisten jön egy számuk akkor úgy elkap a sz.r érzés,én esetember One more light és Numb,a többit csapatom ezerrel ha úgy van,mert mesterműk. Szerintem ebbe nincs semmi nagy cucc ennyi idő után sem ha ilyen meghatározó emberről van szó..

Nekem hiába írod,nem tudtam babusgatni innen Magyarországról. Amikor még 7.-es voltam,utáltam azt az iskolát,az osztályt,meg a többi osztályt is,a zenéjük "mentett meg". Aztán utána kezdett benőni a fejem lágya és megértettem a dalokat,sok háttérinfót is szereztem stb,szóval megértettem mi van a csávóval. Mikor koncertvidiket néztem,mindig csak azt reméltem,hogy a közönség minél jobban ujjongjon meg ilyenek,hogy jobban érezze magát,amikor ide jöttek akkor is csak ebbe reménykedtem,de nem volt elég a szeretet amit kapott. A depresszió olyan,amit csak az tud megérteni aki bele esik. Pedig belőle nem néztem volna ki,egy random ember ránéz és azt gondolja,hogy egy normális egészséges ember,más rock énekesekből jobban ki lehet nézni,hogy ilyet tegyen,ezért is rázott meg ez.

Meg még az 56 éves begyepesedett agyú apám is mikor meghallgatta az első 3 albumukat azt mondta,hogy ezek mindenkit lepipálnák és hogy nincs egyszerűen rossz zenéjük. Azóta is ő a kedvenc énekese.

2018. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Az ember általában hozzátartozókat és barátokat szokott gyászolni, nem egy idegen énekest.
2018. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"pont a linkin park os korszakomban vagyok és pont ilyenkor hal meg ??"


Jó ez azért tényleg durva volt. Ezt esetleg így átgondolhatnád.

2018. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Miért ne gyászolhatnánk egy énekest? Sok embernek az életében meghatározó szerepe volt. Sokan imádták és imádják most is a hangját a zenéit és magát Chestert. Nehéz felfogni hogy nem halljuk többet a hangját egy-egy új számban és akinek nem volt lehetősége a Volt-on látni az már soha többé nem is fogja. Sokan nem értik/elítélik amiért öngyilkos lett hiszen rengeteg ember szerette. Tiszteletben kell tartanunk a döntését még ha nehéz is.
2018. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lett...persze.
2018. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Öngyilkos lett...persze."


A gyíkemberek tették? Vagy Donald Trump?

2018. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!