Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megnéztem egy pár Katy Perry-s...

Megnéztem egy pár Katy Perry-s koncertfelvételt. Csak nekem ez a véleményem?

Figyelt kérdés

Én nagyon úgy láttam, hogy a színpadon maga show nagyobb, mint hogy Katy Perry énekel. Fények, tánc, csilivili jelmezek... minden van, csak nekem az hiányzik, amit szeretek egy ilyesmiben. Az úgynevezett "naprakészség", vagy hogy lehet ezt nevezni. Hogy úgy is tudsz egy remek előadást tartani, hogy nincsenek a fennt leírt dolgok, csak kimész, énekelsz, és EZZEL teremted a hangulatot. Te magad, és nem a táncosok, nem a mindenféle hang- és fénymérnökök, hanem TE.

Nekem Avril Lavigne a kedvencem, az ő koncertjeinél a természetességet látom. Felveszi az egyéniségéhez passzoló ruhát, kimegy, énekel ugrál hozzá egy sort, és ENNYI. Nekem az sokkal jobban tetszik.

Egyébként amit Katy Perry-nél írtam, azt természetesen nem csak nála látom. Tömérdeknyi ilyen van még (pl.: Taylor Swift-nél is ezt érzékelem).


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!!!



2018. júl. 11. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magára a popzenére ráhúzható a jelenség. A háttértáncost tartom a legszánalmasabb munkának, hiszen a zenésznek a dala nem színpadra való, de valamivel el kell adni, ezért a háttérben vonaglanak meg rázzák a lányok a seggüket, hogy valami látvány mégis legyen. Ebben az a gáz, hogy sokszor a dal sem mond el semmi értékes történetet amit mondjuk egy klipben meg lehetne jeleníteni, és ott is csak tátogás megy a dalra, meg valami táncikálás a greenbox előtt.
2018. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már így van egy ideje. Amióta már nem a tehetség a legfontosabb, hanem a "szexiség", azóta maga az előadásmód, a zene háttérbe szorult, és a látvány meg a magamutogatás vette át a helyét.
2018. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
A Nirvana óta a tehetségteleneké a zeneipar.
2018. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!