Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha digitális zongora,...

Yamaha digitális zongora, vagy egy pianínót érdemesebb vásárolni?

Figyelt kérdés
Most egy gyengébb minőségű eletromos zongorám van, de nagyon szemezek a Yamaha Arius YDP-141-vel is. Viszont sokan mondják, hogy teljesen más egy pianínó, viszont 150 ezertől nincs több pénzem hangszerre, ugyanis egyetemista vagyok, illetve a hely miatt is jobban elférne egy digitális. Szerintetek milyen az említett Yamaha?
2018. szept. 8. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egy jó hangszer, de nem tudom hogy hol kapod meg 150 alatt. Pianínót nem vennék, max ha ingyen van (lehet is kapni néha), mert már a szállítás is költséges, rendszeresen hangol(tat)ni kell, és éjszaka sem tudsz gyakorolni rajta, ha pedig fel akarod venni amit játszol, külön mikrofon kell hogy valami minimálisan normális minőséget összehozz. Szóval egyértelműen az elektromos, kalapácsmechanikás, 88 billentyűs. De én olyat választanék, amit egy fokkal könnyebb hordozni. :)
2018. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!