Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Belelehet tanulni otthon a...

Belelehet tanulni otthon a zenei producerkedésbe?

Figyelt kérdés
Tudjátok beat készités,mix-masterelés és a többi.Érdekel ez a dolog régi vágyam, a zenét imádom de ilyen téren sosem probáltam bele most pedig kedvet kaptam hozzá:D.De fogalmam sincs,hogy itthon érdemes e foglalkozni vagy inkább valami sulit kéne végezni ezzel kapcsolatban?

2018. okt. 15. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az internet segítségével szinte bármit meg lehet tanulni, az egyetlen változó tényező, az az ember saját tanulási módszere. Ez nem csak producerkedésre, hangszeren való tanulásra, zeneszerzésre igaz, hanem úgy bármire, programozásra, idegen nyelvre, stb... Van, akinek kimondottan szüksége van arra, hogy valaki úgymond leüljön vele, meg irányt mutasson neki, hogy mi a következő elsajátítandó lépés, de van, aki az önszorgalmával ki tud magából hozni annyit, amennyit másból egy harmadik személy segítsége sem. Te tudod, hogy milyen a te tanulási, fejlődési folyamatod. Azzal szerintem semmiképp sem veszítesz semmit, ha nézel pár YouTube tutorial-t, meg kísérletezgetsz a használni kívánt szoftverrel.
2018. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez pont az a terület, ahol a kapcsolati tőke mindenek felett...
2018. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!