Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud infókat a 2010es...

Valaki tud infókat a 2010es KingFesztről?

Figyelt kérdés

KingFeszt 2010.Tamási

Csak ennyit tudok de ilyen hogy jegyek vagy valami...? Ha voltatok már vagy mentek légy szíves lássatok el infókkal ! :)

Megköszönném nagyon !


2010. júl. 8. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! nem gondoltam h valaki ilyet kérdez itt, meglepődtem mert azért nem olyan ismert a Kingfeszt. :D én voltam egy éve, és most is megyek.

idén eléggé leadták,mert akkor még 3 napos volt. bár sztem csak a rock napnak volt értelme. idén 2 napos lesz. 16.-án rock nap.amik lesznek:

17:30 - flegma

18:30 - aming high

19:30 - O.M.C

20:30: RÓzsaszín pittbull :P

22:00 : Hátsó ajtó

23:30 szibéria

01:00 :verona


a másik napról nemtudok sokmindent,mert engem inkább ez érdekel. azt tudom h lesz irigyhónajmirigy xD meg valami hamubasült pogácsa. jah,meg aznap valami Guinness rekord kísérlet lesz, hogy vmi kaját sütnek. nemtudom ezt tényleg:D mert épp hogy elolvastam


a jegy idén úgy lesz h egy ezres, de azt bent leeheted. magyarul ingyenes:) azt tudod hogy merre van meg ilyesmi?

egyébként hova valósi vagy?

2010. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Életmentő vagy !!! :D Köszönöm szépen.Ha írnál nekem privátot akkor megbeszélhetnénk hogy pontosan hol mert nem tudom ,csak annyit,hogy Tamási. Hova valósi? ha írsz azt is megmondom :D
2010. júl. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!