Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó taktika?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó taktika?

Figyelt kérdés
Rairtam egy lanyra aki mondjuk ugy hogy tetszik. Kamuztam neki, oltari barsagokat irtam es utana bevallottam neki hogy jo volt szivatni ot. Erre o ezt megkoszonte es azt mondta hogy nagyon megnevetettem es nagyon reg nem nevetett ilyen jot. Ezutan irtunk meg par szot es en eltuntem. Es most az a kovetkezo hogy o keressen engem es erdeklodjon irantam. Amugy a lanyt par honapja ismerem(elobe is) de valahogy meg sosem flortoltunk
2019. júl. 27. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog keresni :D
2019. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogynem :D ismerem
2019. júl. 27. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ecsém, te nagyon hülye vagy 😂. Fogadjunk, h nem fog keresni!
2019. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem összejöttök. Szép pár lesztek, egy idi0ta, meg egy lúzer
2019. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Okes :D te biztos jobban ismered mint en.. Nem egyszer volt mar hogy o keresett engem. Csak akkoriban tul ramenos voltam
2019. júl. 27. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek rakod fel a kérdést? te idióta
2019. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy bohócnak néz, komolytalan amit csinálsz. Ahhoz képest elég nagy az arc, de persze úgy viselkedsz ahogy gondolod, a te dolgod.


Max. azért írt, mert unatkozott és "szórakoztattad" (mint egy betanított majom), nem hiába nem történt semmi hónapok óta.

2019. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve biztos vagy a válaszodban, miért kérdezel másokat, és ha azok nem a számodra kedvezőt mondják, miért oltod le? Egyetértek az előttem szólókkal, luzer vagy. És becstelen is, a kamuprofiloddal együtt.
2019. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kívánom,hogy jöjjetek össze.

Így Egyel kevesebb idióta lesz a szingli fiúk és lányok között is.

2019. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Laylah ***** válasza:
100%
Pofátlanságnak tartom és utálom, ha valaki egy jó beszélgetés közben, minden magyarázat nélkül eltűnik. Tőlem aztán várhatná, hogy ráírjak.
2019. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!