Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megengednétek a kislányo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megengednétek a kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A kislányomnak (14 éves) van egy vele egyidos barátja akivel 3 hete vannak együtt. Baráti társaságból ismerik egymást szerintem megértik egymást és tényleg szeretik is egymást. Viszont pár nap múlva egy barátuknál fognak aludni és még egy-két gyerek tehát kb. 5-en lesznek. Mondta is a kislányom, hogy egymás mellett alszanak de nyugodjak meg csak alszanak. Elengedtem mert elég sokat aludtak ezek a gyerekek egymásnál tehát kicsit durvábban fogalmazva ez megszokott. Viszont ez lenne az elso, hogy úgy alszanak egymásnál/másnál, hogy együtt vannak. Ezelött sem voltak csak barátok valahogy mindig kicsit jobban szerették egymást mint ahogy azt a barátok szokták szóval gondolom aludtak már egymás mellett. Viszont egy elég jó barátnomnek ezt elmeséltem amire o azt mondta, hogy korai még, hogy úgy aludjanak miközben együtt vannak. Viszont úgy gondolom, hogy nekünk is jól esett régen a szerelmünk mellett aludni és foleg, hogy többen lesznek nem történik semmi olyan ami nem illik egy 14 éves gyerekhez. De azért ezen kicsit elgondolkoztam, hogy most mi tévo legyek. És nem igazán használom ezt az oldalt csak egyszer mikor regisztráltam akkor válaszoltam egy anyukának aki igen kedves volt. Hátha találok itt egy-két hasznos választ.
2019. aug. 13. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem, engedd meg. Szerintem már rég dugnak, csak nem tudsz róla. Így legalább nem kell egy parkban csinálják.
2019. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) nekem nincs meg gyerekem de ha már aludtak egymásnal nem hiszem, h baj lesz belőle. Sztm kettő 14 éves 3 hét után nem hinném, h lefekszenek egymással. Nyugi nem lesz baj főleg , hogy nem csak ketten lesznek. Meg ha a lányod mondja, hogy nem lesz semmi olyan és meg is bízol benne akkor valószínűleg nem lesz és ha a lányod nem olyan, hogy hazudna össze vissza akkor nem hiszem, hogy más történne. Nem minden 14 éves fekszik le egymással ilyen rövid idő alatt. Szerintem jól döntöttél, hogy elengedted
2019. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elengedheted. Ahogy írtad, többen lesznek, gondolom felnőtt is lesz a házban.

off: Az 1. meg szégyellje magát...

2019. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd meg, ha bízol a lányodban. Én 16 évesen még csókig se jutottam el senkivel. Van egy osztálytársam aki 14 évesen jött össze a pasijával és most pár hónapja 15 évesen vesztette el a szüzességét. Azóta már betöltötte a 16ot is. Szerintem 14 évesen tényleg csak aludni fognak. Ha pedig ki akarnak próbálni valamit, akkor az az ő dolguk.
2019. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen lesz felnott tudtommal. Viszont már “természetesen” csókolóztak is. És a “csavar” a történetben, hogy elég sokáig lennt szoktak lenni van mikor egész éjszaka vagy hajnalig. És van amikor isznak is és ebbol a társaságból sokan cigiznek is viszont a lányom tényleg csak néha. Tudom, hogy nincs ez 100%-osan rendben viszont ha tiltom akkor csak jobban csinálja és nem látom akkora problémának, hogy egy hónapban egyszer iszik és elszív egy szál cigit mert ha tiltom ha nem,csinálja viszont azért is gondolom, hogy oszinte mivel ezeket mindig elmondja és nem titkolózik volt amikor elküldte a képet amin épp csókolóztak a barátjával. De azért a barátnom kicsit elbizonytalanított ezért is kérdeztem itt meg. Viszont szerintem érett a lányom ahoz, hogy bármilyen butaságot tegyen. Viszont fiatalok...
2019. aug. 13. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcs szülő vagy! Sok ilyen kellene.

Én tényleg nem gondolom, hogy bármi olyan történne, de csak megkérdezem: a védekezésről beszélgettetek már, vagy szerinted tisztában van ezekkel a dolgokkal?

2019. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Baráttól meg ne hagyd magad elbizonytalanítani. Te ismered a lányod, nem ő. És az írásodból tényleg úgy tűnik, hogy ismered.
2019. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze beszélgettünk már a védekezésrol. Direkt el is mondom neki mindig miközben beszélünk róla, hogy hol talál egy bontatlan csomagot ha esetlegesen kéne. Mert most oszintén ki az aki elmondja, hogy elfogja veszteni a szüzességét? És inkább azt mondja, hogy „anya úgy éreztem én és a barátom, hogy szeretnénk és elvesztettük stb stb stb... nem fogok érte egyáltalán megharagudni mert mindenkinek megtörténik általában az életében viszont ne azt mondja, hogy „anya terhes lettem mert nem védekeztünk” ezért ha buliba megy (igen beengedik de ne valami durva helyre gondoljatok) akkor is mindig van nála egy darab a pénztárcájába de mindig mondom neki, hogy nem azért kapta, hogy feltétlenül felhasználja hanem ha esetleg kéne akkor fo a biztonság. De azért mégis csak jobb lenne ha nálunk vagy a fiúnál mikor ketten vannak történne meg mint egy ottalvós összejövetelen ahol raktuk kívül végig nézik/hallgatják 3-an.
2019. aug. 13. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megint csak a bölcsességedet tudom dicsérni.

Ilyen neveléssel biztos vagyok benne, hogy megfontolt a kislányod :)

2019. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2019. aug. 13. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!