Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az, ami a számotokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, ami a számotokra, vagy a korosztályunk nagy többsége szerint izmosnak számít?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, amely szamotokra a leginkabb izgató, amelyet ha valahol meglatnatok, nem tudnátok levenni a szemeteket. Tudom h ennek a valóságban a "párkeresesben" nincs nagy jelentősége, inkább csak érdekel az okbol kifolyolag, h rajojjek, mekkora a különbség a lanyoknal es a fiúknál az "izmos fizikumnak" gondolt test fogalama kozott. Ha linket csatoltok, azt megkoszonom
2019. aug. 16. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem már egy minimális bicepsz is izom és elég.xD

Nyilván ez csak az én véleményem,és rengeteg lánynak/nőnek/hölgynek jönnek be a még izmosabb fiúk akiknek nem tudom,erősebb hát izma vagy láb izma/comb izma is van .


Ha azért "tart" valaki ilyen fiút mert izmos azzal az indokkal hogy"megvédi őt"

Mint a filmekben vagy a könyvekben,én azt gondolom sokkal érdekesebb ha nem az izmait a hanem a gondolkodására és az ellenfél kijátszására támaszkodik.


Nem tudom ezt miért írtam le de unatkozom :D

2019. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez elég ízlés függő kinek mi tetszik. Nekem mondjuk bejönnek a macisabb testalkatú fiúk. Valahogy az erősebb, macisabb tastalkat láttán biztonságban érzem magam. De nyz nem utasitanék el egy olyan felső testet amin látszik hogy foglalkoztak vele. Laza kockák ilyesmi egy kis bicepsz és a láb. Egyébként szerintem ez kevésbé fontos mint mondjuk a tekintet. Ha ügyesen fel tudod venni a szemkontaktust, az sokat segíthet a helyzeten.
2019. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!