Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnék kapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Van egy fiú aki érdeklődik irántam.Elkezdtünk beszélgetni, és pár nap múlva már eléggé érdekes irányba fordultak az üzenetei és a beszélgetésünk. Kérdezgette hogy van-e barátom, csókolóztam-e már és hogy össze jönnék-e vele.(az első két kérdésre a válasz nem,a harmadikra meg fogalmam sincs),és utána írta ,hogy hát akkor ő rá számíthatok ilyen téren.

Őszintén bevallom hogy megijedtem.Úgy érzem nem szeretnék kapcsolatot, nem nekem való , meg minden túl gyorsan történt. Nem tudom mit csináljak.Olyannal szeretnék majd egyszer kapcsolatot, akiről érzem hogy ez most működhet. De most nem ezt érzem....



2019. szept. 1. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy vele ez szerinted nem működne
2019. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el őszintén az érzéseit neki.
2019. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2019. szept. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!