Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek hogy a 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek hogy a 16 éves lányotok ott aludjon a 15 éves barátjánál 1 hónap után?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem!

Először megismeri a lányom a fiút jobban, aztán bemutatja nekünk.

Ha szimpatikus, barátságos, fel vannak viláhosítva, megbízunk bennük, akkor talán 1 év után.

2019. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

"Gyerekként", azt mondanám, hogy hiszen ebbe semmi nincsen, a szexet nappal is meg lehet oldani, ami egyébként igaz, és társai. Viszont, ha szülő lennék akkor biztos hogy nagyon félteném, hiszen a saját gyermekem, és még véletlenül sem akarnám hogy baja essen.

Az ott alvást, akkor engedném meg, ha :

- A fiút ismerném én is.

- Ismerném a fiúnak a szüleit

- Ismerném a saját lányomat, akivel bizalmas kapcsolatunk van. (Hiszen sokan még a saját gyereküket sem ismerik)

Viszont egy hónap után nem hiszem, hogy megengedném. Azért szerintem több időnek kell eltelnie.

2019. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Igen meg
2019. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
#4 Abba már semmi beleszólása nem lenne a lány szüleinek, hisz már felnőtt, csak a fiú szülei tilthatnák meg.
2019. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem egy hónap után, de megengedném. Ez elég kevés idő, kicsit ismerkedjenek meg jobban és persze nekem is mutassa be a fiatalembert. Azután az ő kapcsolatuk, és döntésük a többi, hiába a 16 éves, ilyenkor már a szárnyakat kell bontogatni pasizás terén is, ha a lánynak igénye van rá. Legyen szerelmes nyugodtan, nekem sem tiltották soha,

normális keretek között, de ismerek olyat akinek sajnos igen és nagy hiba volt a szülők részéről.

2019. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Mert egyébként a gyerekek annyira hallgatnak a szülőre és véleményének ezekbe valószínű xd ezek csak a szülők fejében működnek.

Valóságban ennyi idősen vagy hazudik hogy barátnőjéhez vagy, vagy akármi csak elintézi. 16 évesen már fel van világosítva ne áltassuk magunkat tud mindent.

2019. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
#7 Tudnak mindent a 16 évesek... Aha, persze. Gondolom azért van ennyi "Terhes vagyok-e?" meg "Lehetek-e terhes?" kérdés az oldalon. :D
2019. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván nem a szülő hatásköre meghozni azt a döntést hogy a lánya milyen életkorban kezdje meg az ipart. De 16 évesen, főleg, ha első kapcsolat, akkor nem siettetném ennyire. Azért ez már a kurvinger szint határát súrolja. Mutassa be szépen otthon, menjen át filmezni nyitott ajtóval, közös ebéd stb.

Mondom ezt 19 éves lányként

2019. okt. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Igen, nem engeded mi lesz, valami koszos budiba gumi nélkül és lesz unoka is, jobb?


Felesleges tiltani ebbe a korba, mi lesz? Max lázad és még k*rvát is nevelsz belőle.

2019. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!