Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a barátnőtök és az exetek közeli barátok lettek? Milyen tapasztalataitok vannak a helyzetről?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essen, nincs problémám a helyzettel.


A barátnőm nagyon introvertált, több mint fél évbe telt, mire sikerült beengednie a barikádjai mögé, és rajtam kívül nem igazán volt társasága, szóval örülök neki, hogy barátkozik. Csak kiskorom óta ismerem az exemet, és tartok tőle, hogy nem gonoszkodásból vagy kavarásból, de beavatja majd a barátnőmet minden kínos megmozdulásomba, amitől Ő máshogy néz majd rám.



2019. okt. 25. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egy szerencsés dolog.

Persze nem mindegy, hogy az exeddel mennyire volt komoly a dolog. Ha csak ilyen gyerekszerelem volt (mert írtad, hogy kiskorodtól kezdve ismered), akkor nem gáz.

2019. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő volt az első barátnőm, és sok időbe tellett, mire túltettem magam rajta. De most már látom, hogy ilyen minősítésben mérgezőek voltunk egymásra.
2019. okt. 26. 15:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Változatos hosszúságú mosolyszünetekkel kicsivel több, mint négy évet voltunk együtt.
2019. okt. 26. 15:35
 4/5 anonim válasza:
Volt ien helyzetem és szerencsére sikerült mindkettőt egyszerre megdugnom
2019. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A félreértések tisztázása végett, engem csak a barátnőm érdekel nőként. :P
2019. okt. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!