Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek egy komoly kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy komoly kapcsolatól?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még olyan komoly kapcsolatom, szűz vagyok és csak ilyen randijaim voltak. Fiú vagyok egyébként és 17 éves, pár hónap 18. Szóval igaziból készen kéne állnom és sok "barátnőm" is volt, csókolóztunk talizgattunk minden de igaziból soha nem volt se nálam se én nála és nem is volt semmi más csak tali és csók. Nekem minden más komoly és nem tudok kicsit félek a szülőktől is, az első alakalomtól is meg minden. De közben meg nem utasíthatok el minden lányt... Többel is szakítottam mert berezeltem és féltem, nagyon szerettem őket de nekem ez nem ment, túl nagy stressz volt és nem értem, ez nem normális... Szeretnék párkapcsolatot csak valamiért félek... Magam sem tudom mi a gond velem...

Valami tanácsot tudtok adni? Mit tegyek vagy ilyesmi? Most is van egy lány aki belém szeretett és nem akarok még több lánynak csalódást okozni... Szeretnék már végre belemenni egybe de valamiért mindig beparázok és ezt meglátják és vagy ő vagy én szakítunk. Szóval légyszi nekem ez nagyon fontos és komoly, van erre megoldás?



2019. okt. 30. 16:09
 1/2 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Nem vagyok valami tapasztalt meg nem is egészen értelek, de megpróbálok segíteni.

Szerintem tök normális, hogy 18 évesen még nem akarsz ágyba bújni.


Egyébként ha pedig nem erre akartál kilyukadni, akkor azt megkérdezhetem, hogy

Más téren mennek a komoly, mély kapcsolatok? Pl barátságban


Meg pontosan mi az amitől félsz a kapcsolatokban?

2019. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De szeretnék csak mindennek stimmelnie kell... Kicsit igen bár félek tőle szeretném mert már akarom.

Barátságokban megy a komoly dolog, de annyira nagyon ott se. Nekem a szülők egy nagy nehézség. Leginkább ettől félek, más otthonába menni és ilyenek. Itthon nálam ugyan ez, idehozni valakit. Ezektől rettegek.

2019. okt. 30. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!