Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír ritkán Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ritkán Tinderen?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja matcheltünk Tinderen, azóta, egy pár hetes kihagyást leszámítva beszélgetünk. Azonban mindig 1 vagy 2 nap elteltével válaszol, amit nem értek. Nem tudom milyen szándékai lehetnek, nem ajánlott fel talit, vagy ilyesmi. Simán megtehetné,hogy nem válaszol vagy kitöröl,de mégsem,mindig válaszol és kérdez,és emiatt nem igazán értem ezt helyzetet. Nincs valakinek tippje miért csinálja ezt?

2019. dec. 9. 22:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy 20/l
2019. dec. 9. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van valakije de továbbra is ismerkedik, hátha talál "jobbat". Nyilván ha még válaszol akkor szimpatikus voltál neki csak nem te vagy az egyetlen akivel beszél (gondolom ezt tudod te is), így nem akar több energiát ebbe fektetni, hogy veled beszélgessen, de fennt akarja tartani a kapcsolatot ha esetleg nem jönne össze mással, akkor el tudjon esetleg téged hívni valahová. Ez nagyon hülyén hangzik így de ezt gondolom róla, és semmi rossz szándékkal..csak nyilván ha nem lenne senkije sem, és annyira téged akarna akkor rég személyes találkozóra hívott volna, illetve nem 1-2 nap múlva válaszolna.. ezt elfoglaltságra nem igazán lehetne fogni szerintem pl.
2019. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Plusz még..az a tippem, hogy egyszerűen ne válaszolj neki amikor mondjuk 1 nap múlva ír vissza.

Ha nagyon érdekled akkor fog írni mégegyszer valamit, ha viszont nem akkor hagyd az egészet.

2019. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem érdekled annyira.
2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!