Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 2,5 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2,5 hónapja vagyok együtt. Odavagyunk egymásért. Viszont. Nem nagyon mondja hogy hiányzom neki vagy nem nagyon mondja személyesen azt hogy szeret. Csak túlreagálom vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget
2019. dec. 11. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak, akik inkább a tettek emberei, a szavakat nem találják fontosnak (nekem pl egyenesen kínszenvedés az érzelmeimről beszélni, úgy érzem, számon kérnek, nem elég az, amit a cselekedeteimmel nyújtok).

Hogy viselkedik veled? Sokat találkoztok? Akkor figyel rád, érdeklődik? Bemutat a barátainak, családjának (ha még nem vitt haza, az sztem ennyi időnél még belefér)? Ha ezek mind megvannak, akkor sztem ő is csak nehezebben nyilvánítja ki a szerelmét szavakkal.

2019. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan ömlengős típus. Csak te fogd vissza magad, mert az ember soha nem tudhatja, hogy a másik valójában hogyan érez. Ne azt várd, hogy mondjon valamit, amitől elolvadsz, hanem ismerd meg a belső tulajdonságait (őszinteség, jellem szilárdság, igazmondás, megbízhatóság stb.). Ne teremts olyan helyzetet, hogy hazudnia kelljen ill. ne sértődj meg, ha olyat mond, ami igaz ugyan, de neked nem tetszik. Ez persze hosszú folyamat, időnként évek sem elegendőek hozzá.
2019. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!