Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisan viselke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisan viselkednek a szüleim, mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, februárban leszek 18. Van egy barátom akivel már másfél éve együtt vagyunk és már eljutott a kapcsolatunk arra a szintre , hogy szeretkezzünk. A szüleim véletlenül jöttek rá arra, hogy nem vagyok szűz mert egy koton papír darabot találtak a szobámba. Magamtól nem is mondtam volna el nekik, eléggé nem tűrik az ilyet. Tegnap este nálunk volt a barátom és mivel már régen voltunk együtt úgy gondoltuk, hogy szeretkezünk egyet. Minden oké volt, nagyon jól éreztük magunkat és még kis desszertet is hozott nekem amit együtt meg ettünk. Miután el ment, rendet raktam kicsit mivel volt pár koton papír az ágy szélén és nem akartam, hogy amikor anyáék haza jönnek akkor észre vegyék. Kidobni nem tudtam a kukába mivel azt észre vennék, ki se dobhattam a nagy kukába mert nagyon esett az eső és azt is meg láthatták volna. Úgy gondoltam, hogy az üres csokis dobozba bele teszem és másnap kitalálom mi legyen velük. Másnap anyukám bejött felébreszteni, körül nézett a szobámba, meg látta a zárt csokis dobozt az asztalomon és bele is nézett. Hát mit ne mondjak eléggé kiborult, sőt még apamhoz is odament és mutogatta neki. Elkezdtek olyanokat mondani, hogy b*szok az életre meg aki tud b*szni felnőtt módjára az viselkedjen felnőtt ként is és menjek dolgozni meg ilyenek. Most eléggé sokáig szerintem ezzel fognak piszkálni és azt is mondták, hogy nem jöhet át a barátom, vagy ha át jön akkor nyitva kell lenni az ajtónak miközben van itthon valaki. Nagyon rosszul érzem magam emiatt és nem tudom mit csináljak.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 14. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szüleidnek mond azt hogy még 1 év és nem kell többet elviselnetek,szerintem többet nem is fognak piszkálni..
2019. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért, a szüleid talán nem szeretkeztek 17 évesen? Meg kell érteniük, hogy nem kislány vagy már.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg elbeszélgetni velük. Ha nem sikerül, ahogy 18 éves leszel, költözz el otthonról.

2019. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Most nézem hogy kb csak 3 hónap és 18 leszel,akkor 3 hónapot mondj,ne 1 évet a szüleidnek..Igen költözz el és minden megoldodik..
2019. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Menj át te a barátodhoz.
2019. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anyukám az esküvőjük után szeretkezett először apámmal. 22 volt akkor. Nem tudnék hova költözni igazából. 20 éves koromig még suliba fogok járni technikum miatt.
2019. dec. 14. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

HA ennyire zavarja öket, akkor tényleg te menj a barátodhoz. (Nem csak éjjel lehet szexelni, szóval az sem indok, hogy nem alhatsz ott).

Másrészt meg ha ilyen "kényes" szemeted van, akkor azt a zsebedbe tedd, ott nem találják meg.

2019. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudnék hova költözni igazából."


A barátodhoz nem tudsz költözni?

Sok csaj teszi ezt,mert a szülök terorizálják..

2019. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátomék most költöznek, az ő szülei szinte rosszabbak mint az enyémek, kis kora óta csesznek rá, az anyja mindig mondja neki, hogy mekkora egy hiba ő és, hogy ha tudta volna , hogy ilyen gyereke lesz akkor inkább nem is csinált volna gyereket. Szóval az oda költözés sem opció.
2019. dec. 14. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a te szüleid az ovéhez képest álom. Egyébként valamely szintén érthető mert gondolom aggódnak érted. Csak ilyenkor azt nem értem hogy miért így kell lereagálni. Nekem ha lesz gyerekem, tuti nem így csinálnám, a páromnak mondtam is ha ilyen leszek akkor üssön le. Tényleg nem szeretem az ilyet. Próbálj beszélni velük. Nem hiszem hogy ez akkora bűn lenne.

De az elköltözes rossz ötlet az tény. Engem is egyébként ezzel csesztetnek ha valamit nem úgy csinálok hogy tetszik nekik, hogy akkor menjek el innen. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy jó akkor megyek. Meg hogy ezzel ne fenyegessetek már. Egyébként én mondjuk eltudnek menni. Bár nekem a barátom már kijelentette hogy ő hozzá aztán nem mehetnék. Hát mondhatom jól esett. De ez van:'D

Na jó kicsit elkalandoztam, bocsi. A lényeg fent van. :D

2019. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, valahogy ki bírom még őket.
2019. dec. 14. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!