Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek a kék vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a kék vagy a zöld szemű fiúk tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Én zöld szemű vagyok, és imádom, mert jól áll nekem és elég ritka is. Nektek melyik szemszín tetszik egy fiún?
2020. jan. 17. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem a szem színe számít.
2020. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy számít, csak azt kérdeztem, hogy melyik szemszín tetszik leginkább.
2020. jan. 17. 12:31
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

A zöld jobban, mert nekem is az van, a kék szintén. A szürke unalmas (a legtöbb szürle szemű ember is az), a barnát nagyon utálom, mert általában közönséges: tizenkettő egy tucat.


A zöld valóban nagyon ritka, az én zöld szemszínem a legritkább: még a 2%-ot sem éri el.

2020. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Szem a lélek tökre.

Ès az aki ezt mondta az nem tévedett.

Mikor bele nézel egy ember szemébe és az megragad téged, boldogan tekintesz rá akkor lehet észre sem veszed milyen színö a szeme mert ami mögötte van sokkal érdekesebb.

2020. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Így nem lehet megmondani!

Egy barna szem uncsi, de van, amelyik szép.

Egy kék szem szép, de vannak vizenyős, kifejezéstelen "hal" szemek is közte.

A zöld valóban különleges, szinte mindegyik árnyalata.

A férjem szeme gyönyörű, barna és zöld egyszerre, csodálatos szempillákkal.

2020. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
A zöld nekem sokkal jobban tetszik, a kéket egyáltalán nem szeretem. De a meleg árnyalatú barna a kedvencem.
2020. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem inkább kék
2020. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha csak a kettő közül lehet választani, akkor inkább a kék, mert nekem is zöld a szemem, nekem nem ritka, mert minden nap látom.:) Nyilván nem dobnék ki egy zöldszemű fiút, ha csak ezen múlna a dolog. Szerintem a szem formája is fontos, mert hiába van szép zöld színű szeme valakinek, ha a formája csak egy gomb. Vannak tényleg gyönyörű zöld szemű srácok.

De ami a lényeg, CSAK azért nem ismerkedek, mert hű de szép zöld színű a szeme. Ahhoz több kell.

Fő kérdésre válaszolva nekem inkább kék. De az is a világító kék szem a fent leírtak miatt. (Nekem is zöld.)

2020. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettő nagy kedvencem, de ha muszáj választani, akkor a kék.
2020. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Zöld. Egyértelműen.
2020. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!