Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá, ha még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá, ha még sosem beszéltünk?

Figyelt kérdés

A suliba jár egy egy évvel idősebb srác, aki eléggé kezd bejönni és ismerősnek jelölt nemrég, néha meg szokott nézni a folyosón, szóval akár jóban is lehetnénk, még ha nem is viszonozza. De nincsenek közös barátaink, akiken keresztül beszélhetnék vele és mivel nem ismerem, nem tudom, milyen ürüggyel írhatnék neki fbn.

16l


2020. jan. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Iskola pad??
2020. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

HAZUDJ! 😂

írj neki, hogy csao/hali elküldenéd a töri anyagot amit írunk órán, csak mert én egy papírra írtam, de nincs meg...


Ha erre nem ír egyből, mert nincs fent, akkor ezt használd ki és írd azt is hozzá, hogy: nah mivan? Haragszól, hogy nem is írsz?


Erre majd elkezd olyanokat írni, hogy szerinte összekevered valakivel stb...


Ezután jöhetnek a smile-k! Pl: 🤦 bocsi nem neked akartam...

Megvárod még ír és kérdezel tőle hogy: egyébként te az iskolánkba jársz? Csak mert ismerős vagy.


Éééés már mehet is a duma...

Innen már magától beindul a beszélgetés és igazából ennyi. Hidd el a férfiak nem bonyolítanak semmit túl, mindent csak egyszerűen vesznek és simán beveszik ezt. 😄☺️

Aztán ne felejts el írni a fejleményekről, hogy hogyan ment! 😄

2020. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha már sulis téma, akkor szerintem meg átlátna azon, hogy nem neki akartál írni.

Inkább kérdezz valami olyat, ami mindkettőtöket érint. Van olyan tanár, aki mindkettőtöket tanít/tanított? Akkor írhatsz neki olyasmit, hogy "Szia, az xy órájára nincs meg neked tavalyról ez a kidolgozás/könyv/tételsor/nyelvvizsgaelőkészítő stb?"

2020. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozza, nincsen veszteni valod.
2020. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!