Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vörös haj miért tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörös haj miért tetszik olyan kevés fiúnak?

Figyelt kérdés
Mindig ha kérdezik milyen hanjszín jön be nekik, csak a szőke, barna, fekete.. A vörös a legtöbbször kiesik.

2020. febr. 1. 17:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Talán mert nem túl gyakori, ezért nem jut eszükbe.
2020. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem jöhet akár kettesével!
2020. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Én imádom a vöröseket, de kevés van, aki tetszik is. De a kérdésre válaszolva: kevesen vannak, az az nem ők fognak először eszébe jutni akárkinek is, de ez nem jelenti azt, hogy nem szépek.
2020. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Ki mondta hogy nem jön be? Csak nem az jut először eszükbe,mert kevés vörös hajú lányt látni. Én pl.imádom a vörös hajú csajokat,szerintem a vörös a legszexibb,legszebb hajszín:P
2020. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert az eredeti vörös hajú lányok általában nagyon szeplősek is. Az meg már kevesebb fiúnak jön be, mintha csak a haja lenne vörös.
2020. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
89%
Nekem nagyon bejönnek a vörös, szeplős, zöld szemű lányok 🙂
2020. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Kevés a szép vörös szín. a narancssárga szerű vörös lányok általában sápkórosak kb, fehérek mint a fal. a szeplő az szexy mondjuk.
2020. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
A túl sok szeplő szerintem már nem annyira szexi, ízlések és... [link]
2020. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A természetes vörös színt imádom, de a festett vörös nekem sem tetszik.
2020. febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a hajszín nem sokat számít.

Lehet akármilyen a hajszíne ha (számomra) nem szép az arca akkor azon a haj nem fog sokat változtatni. Ugyan ez fordítva is. Ha szép akkor a hajszíntől függetlenül szép lesz.


Amúgy ne aggódj ezen.

Találsz majd olyanokat akiknek nagyon fogsz tetszeni. Nincs hogy valaki csúnya max az adott illetőnek nem tetszik a másik.

2020. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!